Najnowsze wiadomości dotyczące wyborów 2024: Demokraci dyskutują o przyszłości Bidena, Trump organizuje wiec na Florydzie

Wybory 2024

Otrzymuj najświeższe informacje na temat wyborów w 2024 r. od naszych reporterów na szlaku kampanii i w Waszyngtonie.

Najnowsze wiadomości na temat prezydenta Bidena: Biden, który wydawał się buntowniczy, potwierdził swój zamiar pozostania w wyścigu, odrzucając wezwania do wycofania się po swoim występie w debacie.

Sondaże dotyczące wyborów prezydenckich: Zobacz średnie sondaże prezydenckie „Washington Post” w siedmiu stanach wahadłowych, które prawdopodobnie zadecydują o wyniku wyborów.

Pierwsza debata: Biden i Donald Trump zmierzyli się ze sobą w pierwszej debacie prezydenckiej w 2024 roku. Oto najważniejsze punkty i fakty z debaty.

Najważniejsze daty i wydarzenia: Wyborcy we wszystkich stanach i terytoriach USA wybrali kandydata swojej partii na prezydenta przed letnimi klubami. Poniżej znajdują się najważniejsze daty i wydarzenia w kalendarzu wyborczym na 2024 rok.

Aborcja i wybory: Wyborcy w kilkunastu stanach mogą zadecydować o losie praw do aborcji, umieszczając poprawki do konstytucji pod głosowaniem w kluczowym roku wyborczym. Biden popiera legalny dostęp do aborcji i zachęcał Kongres do przyjęcia ustawy kodyfikującej prawa do aborcji w całym kraju. Po miesiącach mieszanych sygnałów co do swojego stanowiska Trump stwierdził, że kwestię tę należy pozostawić stanom. Oto jak zmieniało się stanowisko Bidena i Trumpa w sprawie aborcji na przestrzeni lat.

READ  Kanclerz Niemiec odwiedza Kanadę w poszukiwaniu alternatywy dla rosyjskiego gazu | Niemcy

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *