Możesz teraz otworzyć rozszerzenie przeglądarki 1Password bez hasła

Jeśli chodzi o Menedżerowie hasełNajwięcej uwagi poświęcają ich aplikacje mobilne. Ale równie ważne są rozszerzenia przeglądarki, które zapewniają. Mogą tworzyć lub przerywać korzystanie z tej platformy. 1 hasło Ma jeden z najlepszych, z jakich korzystałem i dzięki nowej firmie Aktualizacja 2.0Stajesz się bardziej zdolny.

Funkcja tytułu to biometryczna obsługa odblokowywania. Dopóki masz zainstalowaną aplikację komputerową na swoim komputerze, wtyczka może otworzyć Twój skarbiec za pomocą Touch ID i Windows Hello. Aby było jasne, 1Password obsługuje już te platformy na komputerach stacjonarnych, ale dzisiejsza aktualizacja przyspiesza wprowadzanie haseł do witryn.

1 hasło

Firma ułatwiła również tworzenie, zapisywanie i aktualizowanie loginów bezpośrednio z rozszerzenia. Zmodyfikowany interfejs pokaże Ci wszystkie informacje, które 1Password ma zamiar zapisać w Twoim skarbcu. Możesz edytować te szczegóły bez otwierania aplikacji komputerowej i dodawać tagi, aby pomóc w organizacji. Za każdym razem, gdy aktualizujesz jakiekolwiek dane logowania, zaktualizowany interfejs ułatwia również sprawdzenie, jakie zmiany. Wreszcie, rozszerzenie obsługuje teraz tryb ciemny, więc nie będzie pojawiać się nie na miejscu obok przeglądarki, jeśli osadzisz je w ten sposób.

Jeśli nie jesteś użytkownikiem 1Password, mogą się one wydawać małymi dodatkami, ale takie rzeczy, jak wsparcie biometryczne to funkcje, o których wdrożenie ludzie proszą firmę od jakiegoś czasu. Jeśli dodałeś już rozszerzenie do przeglądarki, nie musisz podejmować wysiłków, aby je zaktualizować. Twoja przeglądarka zostanie automatycznie zaktualizowana do wersji 2.0.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *