Mordercza walka i wielka dogrywka Huberta Harcaux. W Miami jest ćwiczenie! Tenis ziemny

Mordercza walka i wielka dogrywka Huberta Harcaux.  W Miami jest ćwiczenie!  Tenis ziemny

Po zajęciu 11. miejsca w światowych rankingach Denise Shapolo, Hurgas zajął 19 miejsce wraz ze swoim kolegą z drużyny Milosem Ronnickiem. Nie odzwierciedlało to jednak zdolności Kanadyjczyka do zostania trzecim tenisistą na świecie i finalistą Wimbledonu w swoim najlepszym sezonie. Ronnick był faworytem w konfrontacji z Hurgasem.

Obejrzyj wideo
Reakcja Igi Świ இன் tek jest niebezpieczna. „Przypomnieliśmy sobie, że ma 19 lat”.

Piękna walka Hurkas

Polski tenisista znakomicie rozpoczął mecz wygrywając siedmioma punktami z rzędu. Ale kiedy stanął przed trzema szansami na złamanie Ravonia, Nie stracił służby ani razu w pierwszych meczach w Miami coś utknęło. Polak jest nie tylko bezradny na twarzy Gry Wśród Kanadyjczyków w swojej służbie (konsekwentnie tracił 14 punktów z tej pozycji), ale po pewnym czasie łatwo stracił też własne CV. Przerwa była decydująca przez cały mecz, ponieważ Hargas miał pięć szans na przerwę w pierwszym secie, ale nie wykorzystał żadnej z nich i przegrał 4: 6.

W drugim secie inicjatywę miał sam Polak. Do końca spotkania nigdy nie został pokonany przez swojego przeciwnika, dla czego wykorzystywał oczywiste problemy fizyczne Raniki. Wykorzystał tylko ósmy break point w meczu, ale zrobił to w kluczowym momencie, pokonując 4: 2. W grze, w której obaj tenisiści radzili sobie bardzo dobrze, często kończyli piłkę po jednym lub dwóch zwycięstwach w serwisie, wygrywając drugi mecz 6: 3.

Tenisista potknął się, ale wygrał! „Nie chcę upaść, bo nie mogę już wstać”

Doskonała tyczka na hamulec krawata

Decydujący set rozpoczął się od straconej okazji Hurgas Pokonanie konkurenta w pierwszej grze. Pierwsza i ostatnia szansa – Runick odpowiedział biletem i od tego czasu obaj tenisistki z dużą pewnością siebie wygrali podanie, co powinno doprowadzić do tie-breaka, który wyłonił zwycięzcę całego meczu. Hurgas zaczął od razu – dwukrotnie zdobywając punkt w serwisie zawodnika, nie tracąc go. Efekt? 6: 1 i pięć piłek meczowych. Polak wykorzystał tylko jedną czwartą z nich dobrym uczynkiem, ale nie był duży. Wygrał 7: 4.

READ  Made in Poland: Meble Polska zwraca międzynarodową uwagę na branżę

Hubert Harrocks awansował do ćwierćfinału prestiżowych mistrzostw ATP w Miami, pokonując Milosa Ranicę 4: 6, 6: 3, 7: 6. W czwartek odbędą się ćwierćfinały, a jego rywal wygra grecki turniej Stefanosa chitsipasa (ATP 5.) z Włochem Lorenzo Soneko (ATP 34.), który odbędzie się we wtorek wieczorem czasu polskiego.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *