Minecraft ujawnia aktualizację głosowania na Prima Aprilis

Minecraft ujawnia aktualizację głosowania na Prima Aprilis

Niemal każdego prima aprilis Mojang tworzy zabawną i dziwaczną wersję gry Minecraft, którą gracze mogą pobrać. Oczywiście ta konkretna wersja gry nie będzie miała żadnych istotnych funkcji, które zostaną pokazane w przyszłości. Zamiast tego ma wiele nowych funkcji, które będą dostępne po prostu dla zabawy i żartów. Deweloper niedawno opublikował film na YouTube i artykuł przedstawiający migawkę aktualizacji głosowania

W tej migawce Prima Aprilis gracze będą mogli wybierać spośród wielu dziwnych opcji, które zostaną zaimplementowane w grze.


Mojang opublikował zrzut ekranu z okazji Prima Aprilis zatytułowany „Voting Update” dla gry Minecraft

Co to jest aktualizacja głosowania?

Minecraft — głosowanie Aktualizacja! 🪧

W filmie opublikowanym przez Mojanga wyjaśniają, w jaki sposób wymyślili system głosowania mobów i biomów, umożliwiając fanom wybór jednej z funkcji, które pojawią się w następnej aktualizacji; Jednak na prima aprilis chcieli, aby gracze wybrali bazę spośród całej masy dziwnych i przezabawnych funkcji w samej grze.


Informacje o aktualizacji Prima Aprilis

Mojang nie tylko stworzył zabawną wersję dla graczy do odkrywania i zabawy; Sprawili nawet, że notatki kota były zabawne. Nie pominęli nawet nazwy kopii samego ujęcia. Oto informacje o łatce dla migawki Minecrafta 23w13a_or_b:

Cechy

  • Prześlij głos: Sposób na zmianę wszystkiego! *
  • ODBIERZ REALISTYCZNY GŁOS – Nie musisz czekać na następną grę Minecraft Live, aby wściekać się na wybory innych ludzi!
  • Rewolucyjna technologia meta-głosowania Metaverse!
  • Zawiera wiele nowych funkcji zbyt dobrych, aby można je było uwzględnić w głównych wydaniach – jeszcze!
  • Minimalne szanse głosowania prowadzą do zniszczenia twojego świata!
  • Ekscytujące odliczanie!

Bloki

Nie mogliśmy zdecydować, czy zrobimy w tym tygodniu strzał B, ale on miał kilka pomysłów, więc myślę, że możecie sami wybrać, jeśli chcecie. Minecraft Snapshot 23w13a_or_b jest teraz dostępny w programie uruchamiającym! minecraft.net/article/vote-u…

cele

  • Elementy dla lepszej przyszłości!
READ  Nowe emotikony na iOS dla lepszego przesyłania wiadomości

Zmiany techniczne

Błędy

  • Dodano wiele nowych błędów (chyba że zagłosujesz, aby zdecydować, że są to funkcje)

Jak pobrać zrzut ekranu Minecrafta na Prima Aprilis

Gracze mogą znaleźć tę migawkę Minecrafta z Prima Aprilis w oficjalnym programie uruchamiającym (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Zaraz po tym, jak Mojang opublikował film na YouTube wyjaśniający migawkę z Prima Aprilis, opublikowali go również na oficjalnym programie uruchamiającym. Gracze mogą po prostu otworzyć program uruchamiający i wyszukać wersję „najnowszej migawki” również na liście wydań. Użytkownicy zauważą również fajną i zabawną pisankę z okazji Prima Aprilis w programie uruchamiającym.

edytowany przez
Anirudha Padmanabhana


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *