Milik zadebiutował w Marsylii! Popełnił błąd przy bramce. „On nie ma prawa ratować drużyny” futbolu

– Trzeba pamiętać, że nie grał od połowy listopada, więc w sobotę wystartuje z ławki. Ale nie wykluczam, że dostanie kilka minut. Arek powiedział mi, że jest zdrowy fizycznie. Daję mu szansę wskoczenia na najwyższy bieg – Trener Marsylii Andre Villas Boas mówił o Miliku na konferencji prasowej w piątek.

Obejrzyj wideo
Lewandowski zdezorientował Kikivicza i dał Bayerowi zwycięstwo [ELEVEN SPORTS]

Błąd bramki w Monako 30 minut po opuszczeniu ławki. Milik został przedstawiony Marcelowi

Jak powiedział, zrobił to. Arcadius Posiadane W 60. minucie spotkania z Monako Tario wyszedł na boisko za Benedetto 1: 1. Bramkę dla Marcela zdobył Nemanja Radonjic w 12. minucie spotkania, a Guillermo Mariban wyrównał w 47. minucie.

Polak od wejścia na boisko stara się brać udział w rozgrywaniu piłką olimpijską na środku Monako – Poszedł do stref bocznych, był przeważnie daleko od pola karnego. Jednak nie strzelił nawet gola do zdobycia bramki.

Cudowne pożegnanie z Arcadiusem Milikiem z Neapolu. Pokazał najlepszą klasę [WIDEO]

Jednak w 75. minucie miał najgorszą interwencję w obronie swojej drużyny. Monako skręciło w róg, krzyż skierował się w stronę Aureliana Souveniego, którego nie ukrywał żaden żołnierz Marsylii. Posiadane Stał bezpośrednio przed nim i nie trafił w piłkę, nie trafił w głowę, trafił Francuza w głowę, a potem wpadł do bramki. Tak, Monaco zdobył 2: 1. Rzut rożny by się nie wydarzył, ale sędzia nie zauważył, że zawodnik Monaco Wissam Ben Yedder przetarł piłkę nad linią mety. Jednak w 90 minucie nikt nie pomyślał, że sukces gospodarzy był nierozsądny. Stephen Zovetik podwyższył wynik na 3: 1 z rzutu wolnego po pięknym i mocnym uderzeniu. Pod koniec meczu wynik już się nie zmienił.

Nowy trener Millicka odrzucił swój debiut w pierwszej drużynie.  Villas Boas ujawnił powodyNowy trener Millicka odrzucił swój debiut w pierwszej drużynie. Villas Boas ujawnił powody

READ  Koty mogą zarazić się ptasią grypą, niskie ryzyko przeniesienia na człowieka: ONZ

Milik „nie ma prawa bronić swojej drużyny”

Milik zakończył spotkanie z oceną 6,4 na Sofascore.com. Według jego danych miał dwanaście kontaktów z piłką, miał siedem udanych podań z ośmiu i sześciu walk, z których tylko jedna została wygrana. Czterokrotnie stracił piłkę, trzy razy był faulowany i jeden raz był faulowany. „Nie ma prawa ratować swojej drużyny” – powiedział Marcin Pavowski, który zadebiutował w pole position w nowej drużynie Eleven Sports.

Olympic Marseille MilikFrancuzi porównali Arcadius Milica do popularnej zabawki. „Nie nie nie”

Dzięki temu zwycięstwu Monako jest na czwartym miejscu Liga 1 Z rekordem 39 punktów. Marsylia zajmuje szóste miejsce z 32 punktami. Jest liderem konkursu Paris Saint-GermainMa 45 punktów.