Miesięcznik Smoleńsk. Zawiadomienie do prokuratury Jarosvy Kokzyaskiego

Miesięcznik Smoleńsk.  Zawiadomienie do prokuratury Jarosvy Kokzyaskiego

Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie podczas comiesięcznych uroczystości wpłynęła zapowiedź o możliwości postawienia zarzutów Prezydentowi Paisowi. Katastrofa smoleńska 10 lutego. Ogłoszenie zostało odebrane przez śledczych 15 lutego.

Komisja gminna, która zgłosiła się do prokuratury, stwierdziła, że ​​wbrew przepisom rozporządzenia ministra noszenie girland pod pomnikiem ofiar katastrof Leku Koksijskiego i smoleńskiego. Uczestnicy „nie zachowują dystansu i nie przestrzegając zaleceń zdrowotnych, mogą zwiększyć zasięg koronawirusa„- Czytamy.

Drugie ogłoszenie dotyczyło ochrony miesięcznika przez policję. Spikerowie uważają, że władze nie dopełniły swoich obowiązków służbowych, ponieważ nie zareagowały na lekceważenie przepisów zdrowotnych przez uczestników zgromadzenia. Członkowie zespołu stwierdzili, że nawet policja nie jest gotowa do podjęcia jakichkolwiek działań, które „uchroniłyby ludzi przed rozprzestrzenianiem się choroby”.

Jarosva Kokzyasky bez maski

To nie pierwsza kontrowersja wokół Jarosvy Coxsackie podczas infekcji koronawirusem. Podczas styczniowej sesji Sezmina Głowa Pice’a była bez maski. Jarosław Kokszyski był widziany bez maski podczas rozmów z ministrem spraw zagranicznych Zibiknev Rao oraz ministrem kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotrem Kliskim.

Posłowie opozycji byli oburzeni zachowaniem Koksiyaskyego. Katarsina Lupnawar, członkini Sojuszu Obywatelskiego, również zamieściła zdjęcie wicepremiera w mediach społecznościowych. – Znowu bez maski w Izbie Gmin. Czy jego zasady nie mają zastosowania? – Ona napisała.

READ  Polska, USA, Grecja i „szczęśliwe” Włochy awansowały do ​​półfinału United Cup

Coxsky został również złapany w połowie listopada bez maski w Sezmil, gdy mówił na mównicy bez zakrywania ust. Prezydent Pice nie został ukarany, a Crescors Brown z Konfederacji starał się powtórzyć swój rekord. Jednak został wyrzucony z pokoju.

Źródło: „Gazette Viborxa”; Onet

(mzs)

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *