Miasto: Znalezienie stacji ładowania pojazdów elektrycznych powinno być łatwiejsze

Miasto: Znalezienie stacji ładowania pojazdów elektrycznych powinno być łatwiejsze

Według stanu na 22 października 2023 r. w Sault Ste było zarejestrowanych 187 pojazdów elektrycznych. Maria. Do 2035 roku wszystkie samochody osobowe, SUV-y, crossovery i lekkie ciężarówki sprzedawane w Kanadzie muszą mieć zerową emisję gazów cieplarnianych.

Sault Ste. Marie posiada obecnie 14 publicznych stacji ładowania pojazdów elektrycznych, z których większość zlokalizowana jest na stacjach benzynowych, salonach samochodowych i hotelach.

Jednak ich znalezienie może być zadaniem dla właścicieli pojazdów elektrycznych, powiedzą w poniedziałek członkom rady miasta.

„To początek, ale potrzeba więcej, aby zaspokoić przyszłe potrzeby społeczności w zakresie pojazdów elektrycznych” – czytamy w ważnym raporcie na temat infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, który ma zostać zaprezentowany przez Emily Cormier, miejską koordynatorkę ds. zrównoważonego rozwoju.

„Podobnie jak brak ładowarek, problemem jest również słaba widoczność stacji ładowania” – stwierdzono w raporcie, dodając: „Ważne jest rozważenie odpowiedniego oznakowania przyszłej infrastruktury, aby pomóc właścicielom pojazdów elektrycznych”.

Cormier powie, że potrzebujemy więcej ładowarek do pojazdów elektrycznych w pobliżu kluczowych obiektów społeczności, takich jak domy kultury, miejsca spotkań, śródmieścia i inne węzły łączności.

„Chociaż wiele organizacji i przestrzeni jest otwartych na pomysł włączenia publicznych stacji ładowania, modernizacja istniejących obiektów (np. parkingów) w celu umieszczenia publicznych stacji ładowania może być trudna. Problemy mogą obejmować przestrzeń, problemy z zasilaniem i „ To kosztuje.”

Zaleci, aby w nowych budynkach znajdowały się stacje ładowania lub budowane tak, aby je pomieścić.

„Zwiększenie dostępności infrastruktury ładowania w Sault Ste. Marie to przedsięwzięcie wielosektorowe, w którym uczestniczy wiele wydziałów miasta, PUC i inne grupy społeczne współpracujące ze sobą” – czytamy w raporcie.

„Aby odnieść sukces, wysiłki na rzecz zwiększenia dostępności infrastruktury ładowania muszą stać się integralną częścią procesu planowania nowych inwestycji w mieście.

„Można to ułatwić poprzez takie podejście, jak zapewnienie wyposażenia nowych inwestycji w niezbędne panele i przewody umożliwiające umieszczenie infrastruktury ładowania. Ponadto zdecydowanie zaleca się ustanowienie standardu ekologicznego rozwoju, który będzie miał zastosowanie w przypadku nowych inwestycji i przebudów.

READ  Co wiesz w tym tygodniu?

„Konieczne będzie jednolite podejście wszystkich wydziałów miasta i interesariuszy społecznych, aby zapewnić wdrożenie tego planu…. Raport dla Rady na temat kosztów związanych z instalacją i utrzymaniem publicznej infrastruktury do ładowania będzie towarzyszył prośbie skierowanej do Rady o złożenie wniosku o finansowania jeszcze w tym miesiącu.”

Według stanu na 23 października 2023 r. w Sault Ste było zarejestrowanych 187 pojazdów elektrycznych. Marie: 103 samochody elektryczne na baterie i 84 samochody hybrydowe.

Do 2035 roku wszystkie samochody osobowe, SUV-y, crossovery i lekkie ciężarówki sprzedawane w Kanadzie muszą mieć zerową emisję gazów cieplarnianych.

Tutaj, pod koniec października, znajdują się Sault Ste. 14 publicznych stacji ładowania w Marie:

 • Sault Ste. Marie KOA, 501 Fifth Line East – 2 placówki: 1 naścienna, 1 NEMA 14-50
 • Dział sprzedaży Maitland Ford Lincoln, 1124 Great Northern Road. – 1 wtyczka J-1772
 • Bruce Chevrolet Buick GMC Cadillac, 851 Great Northern Road. – 1 sura, 1 j – 1772
 • Northside Volkswagen, 878 Great Northern Road. – 2 wtyczki J-1772
 • Northside Volkswagen, 851 Great Northern Road. – 3 gniazda: 2 J-1772, 1 CCS/SAE
 • Sault Ste. Doładowanie Mary's, 360 Great Northern Road. – 6 wtyczek do ładowania Tesli
 • Shell Sault Ste. Mary Shell, 386 Great Northern Road. – 4 gniazda: 2 CHAdeMO, 2 CCS/SAE
 • Highland Ford, 68 Great Northern Road. – 1 wtyczka J-1772
 • Nissan Superior – 460 Beam Street – 1 wtyczka J-1772
 • Great Lakes Honda, 423 Beam Street — 1 wtyczka J-1772
 • Holiday Inn Express, 320 Gulf Street – 1 wtyczka CCS/SAE
 • Hotel Delta, 208 St. Mary River Dr – 1 Gabes J-1772
 • Sault Ste. Narodowe miejsce historyczne Mary's Canal, 1 D. Canal. – 4 gniazda: 2 Tesli, 2 J-1772
 • Petro Kanada Sault Ste. Marie, 713 Trunk Rd. – 4 gniazda: 2 CCS/SAE, 2 CHAdeMO

Poniedziałkowa sesja Rady Miejskiej będzie transmitowana na żywo w SooToday od godziny 17:00

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *