Mężczyzna, który zaatakował sędziego w Las Vegas podczas ogłaszania wyroku, został oskarżony przez wielką ławę przysięgłych o usiłowanie morderstwa

Mężczyzna, który zaatakował sędziego w Las Vegas podczas ogłaszania wyroku, został oskarżony przez wielką ławę przysięgłych o usiłowanie morderstwa

Las Vegas, Nevada –

Mężczyzna, który w zeszłym miesiącu wskoczył na ławę sędziowską i zaatakował sędziego z Nevady podczas rozprawy w Las Vegas, co zostało uchwycone na nagraniu z sali sądowej, które trafiło do Internetu, został oskarżony o usiłowanie morderstwa.

W czwartek wielka ława przysięgłych zwróciła w Las Vegas dziewięciokrotny akt oskarżenia przeciwko 30-letniej Deobrze Redden. Ma zostać przesłuchany 29 lutego.

Sędzia Sądu Okręgowego hrabstwa Clark, Mary Kay Holthus, miała właśnie wydać wyrok Reddena w sprawie o próbę pobicia w dniu 3 stycznia, kiedy rzucił się na nią na ławę.

Kamery na sali sądowej nagrały, jak urzędnik i marszałek sądu Holthusa walczyli z Reddenem, aby go powstrzymać, na dzikim filmie, który był szeroko oglądany w Internecie i postach w mediach społecznościowych. Tydzień później sędzia Holthus skazał go na cztery lata więzienia za zarzut pobicia, do którego przyznał się w listopadzie.

W nowym akcie oskarżenia o usiłowanie morderstwa zarzucono, że Redden zaatakował Holthus, „łapiąc ją, ciągnąc za włosy, kładąc ręce na jej gardle i/lub uderzając ją w głowę w nieznany sposób i w nieznany sposób”. Jest także oskarżony o „uderzanie, kopanie i/lub popychanie” funkcjonariusza policji w Las Vegas.

Adwokat reprezentujący Reddena na rozprawie wstępnej nie odpowiedział od razu na wiadomość telefoniczną z prośbą o komentarz w sobotę.

Przybrana matka Reddena, Karen Springer; W zeszłym miesiącu LaDonna Daniels i jej starsza siostra powiedziały reporterom przed sądem, że u Reddena zdiagnozowano schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową, chociaż z akt sądowych wynika, że ​​może stanąć przed sądem.

Prokurator hrabstwa Clark Steve Wolfson powiedział wówczas, że dorosła kariera Reddena obejmowała wyroki skazujące za trzy przestępstwa i dziewięć wykroczeń, głównie związanych z aktami przemocy.

READ  Papież Franciszek mówi, że były papież Benedykt jest „bardzo chory” i prosi o modlitwę

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *