Meghan Markle demonstruje pozycję „kontrolną” i dystansuje kobietę od Harry'ego

Meghan Markle demonstruje pozycję „kontrolną” i dystansuje kobietę od Harry'ego
Meghan Markle demonstruje pozycję „kontrolną” i dystansuje kobietę od Harry'ego

Meghan Markle znalazła się w centrum uwagi ze względu na swoje niedawne zachowanie wobec kobiety podczas turnieju polo z księciem Harrym.

W nagraniu wideo widać, jak księżna Sussex prosi kobietę, aby trzymała się z daleka od księcia Harry'ego, aby Meghan mogła stanąć obok niego.

Wirusowe wideo z ceremonii wręczenia nagród wywołało reakcję ekspertki od mowy ciała Judy James, która określiła Meghan jako „reżyserkę” w tej roli.

„Meghan będzie wiedziała wszystko, jak wykadrować dobre ujęcie dla kamer, więc nie będzie zaskoczeniem, jeśli poczuje, że musi to zrobić tutaj” – powiedziała nam wyłącznie Jodi.

Dodała: „Ona i Harry produkują serial w serwisie Netflix, a jej rola jako reżyserki mogła z łatwością sprawić, że poruszała tą kobietą, jakby była statystką na planie filmowym. A może po prostu była przyjazna i chciała kobieta czuje więcej.” „Czuje się komfortowo u jej boku, ponieważ będzie pod skrzydłami Meghan”.

„To scena triumfu Harry'ego, podczas której on i Meghan perfekcyjnie przeprowadzili swój romantyczny pocałunek. Meghan wydaje się namawiać kobietę, aby stanęła w szczelinie obok niej, ale kiedy kobieta w końcu otrzymuje aluzję, musi wykonać bardzo niezdarny ukłon i przesuń się pod pachę, aby sięgnąć „Tam, gdzie Meghan zdecydowała się być”.

Zauważyła: „Jak każdy dobry reżyser/gwiazda, Meghan wydaje się chcieć kontynuować zdjęcia, uśmiechając się do Harry'ego i pięknie i radośnie pozując przed kamerą”.

READ  Tony Khan z AEW o zainteresowaniu sprzedażą WWE: „Bardzo wstępne do rozmowy o tym procesie” – WON/F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *