Media: Bayern zdecydował się zatrudnić nowego trenera. Musi zapłacić 30 milionów euro! Piłka nożna

Po meczu z Wolfsburgiem (3: 2) Hansie Flick ogłosił zamiar opuszczenia Bayernu Monachium.. – Chciałbym wypowiedzieć umowę latem tego roku. Chciałem, żeby zespół wiedział o tym ode mnie. Po awarii poinformowałem szefów klubu PSG w Liga Mistrzów Powiedział trener. Klub potwierdził to w oświadczeniu wydanym dzień później, ale jednocześnie zapowiedział, że nie chce zwolnić trenera.

Obejrzyj wideo
Bundesliga. Mains – Bayern 2: 1. Pierwszy gol Lewandowskiego po kontuzji [ELEVEN SPORTS]

Najlepsza wymiana na firmę Bayer? Rammanike wymienia dwa nazwiska

Julian Knucklesman zastąpi Hansie Flick? Bayern Monachium przygotowuje się w milionach

I chociaż Bayern Monachium wciąż stara się dojść do porozumienia z Hansie Flickem, powiedzieli niemieccy dziennikarze przedstawicielom niemieckich mistrzów R.P. Chcą dojść do porozumienia z Julianem Nakelsmanem, obecnym trenerem Lipska. Według Sportbusera Guido Schaefera, Knucklesman jest już bliski podpisania umowy z Baconem. W Lipsku zastąpi go obecny trener Red Bull Salzburg Jesse Marsh.

Z tą zmianą wiąże się jednak bardzo ważny problem. Według „Built” Lipsk chce zebrać 30 mln dolarów Euro Do końca kontraktu Knucklesmana. Mimo tak dużej sumy Bayern jest zdeterminowany, aby sprowadzić Niemców do swojego klubu. Gdyby mistrz Niemiec zapłacił żądaną kwotę, pobiłby rekord wszechczasów w opłatach trenerskich.

Byrne musi czekać co najmniej dwa tygodnie na koronacjęByrne musi czekać co najmniej dwa tygodnie na koronację

Kolejny przystanek Dziewczynka Niemcy powinny być reprezentacją narodową, a decyzja o odejściu Joachima Lowa ma przyspieszyć dalsze zdecydowane działania obecnego trenera Bayernu. Flick nie ukrywał, że uważa tę pozycję za bardzo atrakcyjną i powinien spodziewać się, że zdobędzie reprezentację po Euro 2020. Najpierw musi rozwiązać umowę z firmą Bayer.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *