Marta Wcisło o wyjeździe Jonasza Muchy: Szła bez klasy

Marta Wcisło o wyjeździe Jonasza Muchy: Szła bez klasy

SEBASTIAN PIASAC, ONET: Możesz być jedną z nielicznych osób, na które urok nie wpływa.

Marta Wcisło, poseł PO: Fascynuje mnie urok natury i osobowości człowieka. Nie mogę powiedzieć, że jestem niewrażliwą osobą. Jednak tak zwany test partyjny. Byłem testowany więcej niż raz.

Kto cię zainspirował?

Są przedstawicielami partii rządzącej i jej bram. Ale były też łodygi osób związanych z nowym ruchem Simona Hosanii. Nie jest tajemnicą, że testują wielu, a niektórzy politycy się im podporządkują.

Miałem właśnie usłyszeć o Simon Hosea. W ostatnich tygodniach zafascynował wielu polityków. Zastępca Jonah Mucha i senator Jacek Barry. To też się zmieniło Greskors Nowakowski, przewodniczący PO w Laponii, zgłosił się na ochotnika do jego ruchu.

Szymon Hołownia zaskoczył wielu swoją świeżością i chęcią stworzenia projektu od podstaw. Jednak to, co mówi i co robi, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Skrytykował polityków, którzy od dawna zasiadali w polskim parlamencie, byli w rządzie i powiedział, że są podnieceni w swoim gównie. Powiedział, że Polska potrzebuje nowej jakości i nowego wyglądu. W międzyczasie tworzy coś nowego w oparciu o stare, czyli naszych pasjonatów. Jeśli chce stworzyć coś nowego, musi zrobić to nowe, a nie wyjmować stare cegły. Myślę, że zwolennicy Hosuni myślą podobnie. Zawodzą go struktury w wielu prowincjach.

Pan. Hosania pięknie mówi i zgadzamy się w wielu aspektach. W zakresie ochrony środowiska. Moim zdaniem, aby opozycja była silna, musi się zjednoczyć. Teraz jest ona nieustannie podważana przez przeciąganie polityków na drugą stronę. Niech Szymon Hołownia stworzy swoją imprezę i przyciągnie nowicjuszy.

„Jonah Mucha chodził bez zajęć”

Czy przyłączenie się do ruchu Szymona Ozeasza to zdrada Jonasza Muchy?

Utrzymuję porządek, bo nie chcę atakować mojego przyjaciela. Po tylu latach na czele polityki i grupy, która ją utworzyła, nadal nie rozumiem, jak możesz się zachować. Przecież Jonah przez dekadę był szefem list wyborczych w naszym okręgu, był wiceprezesem Struktur Lubelskich, a rok temu ubiegał się o stanowisko przewodniczącego PO. Nic nie zagrażało jego pozycji. Bez ostrzeżenia po 18 latach opuszczasz strukturę, którą tak wiele zawdzięczasz… Nie zrobię tego.

Głosowano na Jonaha Muchę, szefa listy Platformy Obywatelskiej. Wiele osób mówi mi dzisiaj, że Jonah ich zdradził. To niesprawiedliwe, bo jeśli chcesz stworzyć coś z kimś nowym, to warto o tym porozmawiać, a nie robić tego na ogólnopolskim forum medialnym. Jonah Mucha chodził bez klasy.

READ  Trudna przeszłość komplikuje przyjmowanie przez Polskę ukraińskich uchodźców

Po tej konferencji prasowej Jonah Mucha Simon ogłasza przeprowadzkę do Hosanii, Czy przyszła i wyjaśniła swoją decyzję? W końcu jej gabinet był ścianą pokoju, o którym teraz rozmawiamy.

To znaczy, przez 16 lat, kiedy byłem na scenie, nigdy nie byliśmy bliżej. Rzadko widywałem Jonaha w biurze. Czasami przychodził tylko na konferencje prasowe. Był bardzo rzadki nawet w Lublinie, a ostatnio w Sezie. Nie widzieliśmy się. Ale życzę mu powodzenia w nowym związku politycznym. Niech się to urzeczywistni, mam nadzieję, że będziemy współpracować na rzecz naszego regionu i Polski.

A co z liderem PO w Laponii? Działacze PO od dawna zarzucają mu, że nic nie robi. Obecnie przyznaje się, że jest wolontariuszem w ruchu Simona Hosanii. Czy są jakieś skutki uboczne?

W PO wszystkie funkcje są wybierane demokratycznie. Powinny być wybory. Długo nie rozmawiałem z Kreskorskiem Nowakowskim, więc trudno mi go oceniać. Zdecydowanie powinieneś z nim usiąść i spokojnie wyjaśnić sytuację. Nie zrobię tego na forum medialnym. Takie sprawy muszą zostać rozwiązane w partii. Przykro mi, że media mówią o takich sprawach.

Czy będzie komisarz, który przeprowadzi nowe wybory?

Chciałbym rozwiązać tę sprawę w naszym regionie, a nie przez władze federalne. To może być zrobione. Musisz porozmawiać i znaleźć rozwiązanie problemu. To ostatnia próba zastąpienia komisarza Kreskorsa Nowakowskiego. Nie lubie tego.

Po odejściu Jonaha Muchy z PO i sytuacji z Greskorsem Nowakowskim, P.O. Laplin.

Platforma zawsze budowała swoją siłę na ludziach i na spotkaniach z wyborcami. Teraz jest czas epidemii, nie można spotkać tych w terenie. W efekcie czują się niezadowoleni, a struktury te nie funkcjonują tak dobrze, jak mogłyby. Podczas wyborów prezydenckich nasz kandydat Rafas Traskovsky pokazał nam, jak się organizować. Dlatego nie robiłbym poważnych badań, że jest problem ze strukturami Laplin PO.

Od roku prowadzę skrytkę pocztową z regionu Dublina. Przyjeżdżają do mnie ludzie z regionu, którzy czują rozczarowanie i rozczarowanie nie tylko zwolenników Sojuszu Obywatelskiego, ale także partii rządzącej. Myślę o mieszkańcach Jano Lubelskiego, którzy walczyli o obejście lub inną drogę Bycoraz. Ich oczy są otwarte na to, co robi Pice.

Marta Wcisło: Musimy powstrzymać przerażającą tyranię PiS

W sobotę Rafaz Traskovsky, prezes PO Borys Budka i prezydent Warszawy Przedstawił nowe projekty pod hasłem „Czas na zmiany”. Wśród pomysłów znalazły się m.in. ustawa obywatelska dotycząca likwidacji usługi informacyjnej DVB i abonamentu RTV oraz dostosowanie Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego. Czy wierzysz, że to przekona wyborców?

READ  Indie, Niemcy, Polska: Wszystkie kraje wykorzystują energię słoneczną dla kolei

Prawo i sprawiedliwość niszczą nasz kraj. Czyni to poprzez stopniową eliminację firm, które służą obywatelom. Tj. Sądownictwo. Dzieje się tak z powodu narzędzi propagandowych, takich jak telewizja publiczna, lubię termin „telewizja państwowa” lub „państwowa”. Z pewnością jestem zwolennikiem rozwiązania DVP i innych prorządowych Godzniewskiego. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze należy przeznaczyć na ochronę zdrowia. Jest to szczególnie potrzebne w tej chwili.

276 Boris Putka dał jasno do zrozumienia, że ​​potrzebna jest koalicja – do usunięcia prezydenta Vito potrzeba kilku delegatów. Pierwsze wypowiedzi pozostałych polityków opozycji wskazują, że trudno jest zawrzeć taki sojusz.

Myślę, że Konfucjusz powiedział, że podróż na tysiąc mil zaczyna się od pierwszego kroku. To samo dotyczy przyszłej większości parlamentarnej. To brzmi publicznie, żeby coś wdrożyć. Polityka wymaga ustępstw i negocjacji, ale przede wszystkim wspólnego celu wszystkich partii opozycyjnych. Dziś musimy bronić Republiki, jako Koalicja 276, musi powstrzymać przerażającą tyranię Piesów. Mam nadzieję, że ta podróż nie zajmie tysiąca mil.

Czy system operacyjny Civic podąża ścieżką Pythona i proponuje projekty społecznościowe, np. Jak 500 plus?

Projekty społeczne są bardzo potrzebne i Pice dobrze o tym pomyślał. Pomoc w tym zakresie powinna być rozważna, ponieważ powinna być skierowana do osób w rzeczywistej potrzebie i dotyczyć ważnego celu publicznego. Nie może to być forma przekupstwa społeczności polegająca na tym, że „masz od nas 500 zł na wygrane wybory i jeśli nie wybierzesz nas ponownie, pieniędzy nie będzie”. Dziś, niestety, niektórzy wierzą w to przesłanie w sensie planu 500 plus, dzięki rządowej kampanii.

Opozycja nie ma zamiaru rezygnować z planu. Myślimy o dodatkowych systemach wsparcia, ale osobiście jako kobieta prowadząca biznes przez całe życie jestem zwolennikiem kolejnych projektów, które dostarczają wędkę, a nie wędkę. Nie będziemy straszyć ludzi słowami, że jeśli nas nie wesprzesz, stracisz dochody. Nie będziemy kupować ludzi za własne pieniądze.

Skandal szczepionkowy Theresy Bocacca

Czy poruszenie tematu szczepionek WSEI jest próbą odwrócenia uwagi od problemów KO w Laponii? Tak mówi Rektor WSEI, prof. Marek Igmigrodzki. Onett ujawnił, że została zaszczepiona prezes WSEI Theresa Bocacca, szefowa porozumienia Jarosva Govt w dystrykcie lubelskim.

Dziwię się i wstydzę z postawy ludzi, którym zależy na edukacji naszej młodzieży i studentów. Jeśli ktoś mianuje się dyrektorem uniwersytetu, powinien dawać dobry przykład swoim działaniem i postawą. Nie mam zamiaru skrzywdzić Uniwersytetu ani żadnej innej osoby. Ale jeśli studenci i wykładowcy WSEI przyjdą do mnie i poinformują mnie o nadużyciu, moim obowiązkiem jest zareagować.

READ  Bechtel dołącza do Toshiby w pierwszej polskiej elektrowni jądrowej

Szczepienie na uniwersytecie jest super dla studentów i wykładowców pielęgniarstwa, ale nie wiem, czy Kanclerz będzie szczepiony w tym samym czasie. Dowiedziałem się o tym z twojego artykułu. Po przeczytaniu tego tekstu poczułem się zawiedziony. Początkowo mówiono, że to tylko studenci i wykładowcy, potem okazuje się, że chodziło też o kanclerz Theresę Boca. Nie jest studentką ani wykładowcą.

Rektor WSEI skierował pismo do mediów, w którym poinformował, że Kanclerz został zaszczepiony w ramach grupy 70 Plus. Mam odpowiedź Teresie Bocacca, że ​​została zaszczepiona jako pracownik WSEI.

Otrzymałem również ten list. Kanclerz jest już tak zdezorientowany i zdezorientowany, że stał się obrzydliwy. Od osoby na jej stanowisku należy wymagać wysokich standardów moralnych. Obecnie należy ustalić, kiedy została zaszczepiona pani Bocacca.

Według moich ustaleń jest to 20 stycznia. Tak mówi dyrektor Wiejskiego Instytutu Lekarskiego.

Oznacza to, że Theresa Bocacca została zaszczepiona kilka dni przed grupą powyżej 70. Szczepienia rozpoczęły się 25 stycznia. To kolejne kłamstwo. Sam możesz się przekonać, że jest tu wiele niejasności. Ponadto Rektor WSEI zapowiedział podjęcie kroków prawnych.

Do kogo

Do mojej osoby. Ostatni list, jaki otrzymałem, brzmiał: „Uczelnia podjęła kroki prawne w celu ochrony praw jednostki”. Jeśli myślę, że prezydent Theresa Boca mnie zastraszy, to się myli. Chcę to wyraźnie podkreślić – kanclerz nie zdoła zastraszyć polskiego posła. Ten list i jej postawa dodatkowo motywują mnie do wyjaśnienia całej sprawy. Sprawdzę, czy w grupie pracowników ogłoszonej przez WSEI byli członkowie rodziny.

Może zasłużyli na to.

Panie Nauczycielu, bądźmy poważni. Podążając śladami kanclerza, Lublin należy zaszczepić przeciwko sprovce nogi. Przede wszystkim jest w kontakcie z dyrektorami szpitali, pracownikami Sonebit i innymi służbami. Pan. Gubernator stoi obok zastępcy i czeka na swoją kolej. Nie stawiasz się ponad prawem. Należą do tego samego elektoratu politycznego, ale ich zachowanie jest inne.

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *