Marta Manovska zrobiła wrażenie na Jacku Kurskim. Teraz dostał nowy program w DVB

Martha Manovska Jest gospodarzem najczęściej oglądanych programów na antenie Telewizja Polska. Zobaczmy ”.Sanatorium miłości„,”Rolnik szuka żony„,”Ogromne osiem„Nie”Głos jest starszy. Pokaż się Jacek Kursky. Teraz ma nowy program w polskiej telewizji.

Kammel nie skomentowała wyjazdu Rogalskiej: jest w dobrej kondycji i ze wszystkimi poprowadzi show

Marta Manovska otrzymała nowy program w DVB Woman

Podczas finału „The Voice Senior” nie był dostępny Rafas ProsovskyZarażony wirusem koronowym. W wywiadzie z nami ktoś z produkcji serialu przyznał, że Marta Manovska właśnie odkryła, że ​​ostatnim razem musi być gospodarzem programu. Prezenter nauczył się scenariusza od kolegi w dwie godziny. Najwyraźniej zrobił wrażenie na kadrze zarządzającej i szefie DVB, ponieważ wkrótce dostał kolejną ofertę. Tym razem Marta Manovska wyreżyseruje program na nowym kanale skierowanym do kobiet – TVB Women. Projekty związane z gotowaniem, modą, urodą i wystrojem wnętrz są po to, aby to wykluczyć.

Mam nadzieję, że dzięki wyjątkowym i ciekawym projektom DVP dziewczyna podbije serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań – mówi J ேச ssek Kurski.

Sanatorium miłości„Sanatorium Miłości”. Władek wybaczył Jatzii, a Andrej pokłócił się z resztą grupy

Co więcej, kobieta DVB omówi ważne kwestie społeczne. Marta Manovska poprowadzi spektakl „Kobiety w drodze”, w którym przeprowadzi wzruszające wywiady z bohaterkami. Zobaczysz

Obejrzyj wideo
Agnieszka Milksarek wyjaśnia swoją pracę w DVP

READ  Świdek wygrał mecz otwierający sezon i pomógł Polsce pokonać Brazylię w Pucharze Zjednoczonych Narodów

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *