Mark Wahlberg został producentem ról poprzedzających Brada Pitta i Toma Cruise’a

Mark Wahlberg został producentem ról poprzedzających Brada Pitta i Toma Cruise’a

Brada Pitta, Marka Wahlberga i Toma Cruise’a.
Stefan Cardinale – Corbis/Getty Images/Joe Scarnesi/Getty Images dla Netflix/Mike Coppola/WireImage/Getty

  • Mark Wahlberg powiedział magazynowi Cigar Aficionado, że został producentem „z konieczności”.
  • Powiedział, że jako producent nie musi czekać, aż gwiazdy takie jak Brad Pitt odrzucą wybrane przez niego role.
  • Wahlberg zastanawiał się także, jak długo będzie działał „w obecnym tempie”.

Mark Wahlberg powiedział, że został producentem, aby nie musieć czekać, aż gwiazdy takie jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Tom Cruise przekażą mu pożądane role, zanim zostanie do tej roli wybrany.

W ciągu ostatnich 20 lat aktor nie tylko zajmował się produkcją seriali telewizyjnych i filmów, takich jak „Ojciec Stu”, „Entourage” i „Boardwalk Empire”, a także przebywał przed ekranem.

W nowym wywiadzie z Miłośnicy cygar Wahlberg powiedział we wrześniowo-październikowym numerze magazynu, że rozpoczął produkcję „z konieczności”.

„Powodem, dla którego zacząłem produkować, było to, że nie chciałem siedzieć i czekać, aż Brad Pitt, Tom Cruise czy ktokolwiek inny był przede mną, a byłem wtedy facetem, i Leo, który poszedłby i przekazał film, żebym mógł to zrobić. .” „Wpadło mi to w ręce” – wyjaśnił Wahlberg. „Dlatego zawsze aktywnie szukałem materiałów i rzeczy, które mógłbym wyprodukować, o których wiedziałem, że będą dla mnie skuteczne i pozwolą mi stworzyć własne przeznaczenie”.

Wahlberg dodał, że chce też mieć większą twórczą kontrolę nad filmami, w których występuje.

„Jeśli mam znaleźć się w takiej sytuacji, wolę siedzieć za kierownicą” – powiedział. „Jedziesz autostradą z prędkością 100 mil na godzinę, chcesz siedzieć na tylnym siedzeniu bez pasów bezpieczeństwa, czy chcesz siedzieć za kierownicą?”

Mark Wahlberg wyprodukował także kontynuację „Dom taty 2”, w której wystąpili on sam i Will Ferrell.
Najważniejsze zdjęcia

W innym miejscu wywiadu Wahlberg powiedział, że obecnie ciężko pracuje, aby pozostawić rentowną firmę swoim czwórce dzieci z Rheą Durham – Elli, Michaelowi, Brendanowi i Grace – które pewnego dnia odziedziczyły.

READ  Lee Jung-jae zdobywa nagrodę Emmy dla najlepszego aktora w dramacie za grę Squid

Aktor zastanawiał się jednak również, jak długo będzie jeszcze grał w wielu projektach z rzędu.

„Cóż, zdecydowanie pracuję teraz ciężej niż kiedykolwiek” – powiedział Wahlberg (za pośrednictwem Reuters). Reporter z Hollywood). „Niektóre firmy budujesz, przekazujesz dalej lub opuszczasz. Mam nadzieję, że moje dzieci zobaczą, jakie są ich zainteresowania, ale nie sądzę, że będę działał długo dłużej w takim tempie, w jakim jestem teraz. ” Teraz. Na pewno. Bo to jest najtrudniejsze.”

Wahlberg po raz pierwszy zasugerował znalezienie możliwości poza Hollywood „raczej wcześniej niż później” w wywiadzie dla Rozrywka dziś wieczorem ostatni rok. W tym czasie aktor przeprowadził się z rodziną z Hollywood do Las Vegas.

– stwierdził Wahlberg Fox News W marcu podjął decyzję o przeprowadzce, aby zapewnić swoim dzieciom lepsze życie.

„To naprawdę daje dzieciom szansę na sukces” – powiedziała gwiazda Uncharted. „Dla mnie też jest tu wiele możliwości. Próbujemy zbudować studio. Próbujemy zbudować fabrykę obuwia. Chcemy stworzyć tu wiele miejsc pracy”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *