Mapy Google wkrótce przyniosą wiele korzyści

Google ogłosił kilka nowych aktualizacji, które pojawią się w Mapach Google, dzięki którym usługa będzie jeszcze bardziej użyteczna.

„Dzięki naszej dogłębnej wiedzy o świecie i znacznym postępom w dziedzinie sztucznej inteligencji spędziliśmy ostatnie 16 lat na dostarczaniu przydatnych informacji i doświadczeń, takich jak ta, na mapę” – powiedział Oren Naim z Google Reklamować. „Dzisiaj na konferencji Google I / O ogłaszamy pięć nowych aktualizacji, które ułatwiają nawigację, eksplorację i wykonywanie różnych zadań”.

Oni są:

Aktualizacje tras. Mapy Google zawsze obliczają wiele opcji ścieżek i zapewniają najbardziej efektywną trasę do użytkownika. Dzięki najnowszej aktualizacji mapy określą, która z tych ścieżek najprawdopodobniej zmniejszy Twoje szanse na przeżycie momentu ekstremalnego hamowania, co może doprowadzić do wypadku, i automatycznie zaproponuje tę trasę, jeśli szacowany czas przybycia jest taki sam lub różnica w tym. minimum.

Ulepszenia widoku na żywo i bardziej szczegółowe mapy ulic. Widok na żywo jest rozszerzoną rzeczywistością wyświetlaną w Mapach Google, będzie teraz pokazywać szczegółowe informacje o sklepach i restauracjach wokół Ciebie, a także nowe znaki drogowe na skomplikowanych skrzyżowaniach, jeśli podróżujesz, będzie wskazywać, gdzie jesteś w stosunku do miejsc takich jak Twój hotel. Dodatkowo funkcja Street Maps dotrze do 50 kolejnych miast do końca 2021 roku i będzie wyświetlać chodniki, skrzyżowania i wysepki dla pieszych wraz z kształtem i szerokością drogi. Będzie to szczególnie przydatne dla osób z wózkiem inwalidzkim lub wózkiem dziecięcym.

Zidentyfikuj zatłoczone obszary. Mapy Google wyświetlają aktualne informacje o zajętości, aby skrócić czas oczekiwania w kolejce i zachować dystans społeczny podczas pandemii. Teraz ta funkcja rozszerza się, aby pokazać względne zajęcie całego obszaru, na przykład to, czy okolica lub część miasta jest bardziej zatłoczona niż zwykle.

Automatyczna alokacja na podstawie czasu i zachowania. Mapy będą teraz wyróżniać najbardziej odpowiednie miejsca na podstawie pory dnia i tego, czy podróżujesz. Zamiast miejsc na poranną kolację pojawią się w nim pobliskie kawiarnie. A jeśli będziesz nieobecny, podkreśli lokalne atrakcje i atrakcje.

READ  Dokładnie kiedy Apple wypuści iPhone'a 15 i iPhone'a 15 Pro: znawcy potwierdzają nową datę

Google twierdzi, że wszystkie te funkcje zaczną pojawiać się na całym świecie na Androidzie i iOS w nadchodzących miesiącach, a szczegółowe mapy ulic pojawią się w 50 nowych miastach do końca roku.

Otagowano b mapy Google

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *