Mapy Google rozszerzają funkcję prędkościomierza i ograniczenia prędkości na iOS

Mapy Google rozszerzają funkcję prędkościomierza i ograniczenia prędkości na iOS

mapy Google Mówi się, że rozciąga się na jabłko’S iOS I CarPlay Funkcja prędkościomierza i ograniczenia prędkości jest od dawna oferowana w jego systemie operacyjnym, Android.

TechCrunch Zostało to zgłoszone We wtorek (9 lipca) firma Google poinformowała, że ​​zauważyła w zeszłym tygodniu funkcję dostępną dla użytkowników iPhone’a w Indiach, a we wtorek potwierdziła, że ​​funkcja ta zostanie wdrożona na całym świecie.

Z raportu wynika, że ​​funkcja ta pomaga użytkownikom uniknąć mandatów za przekroczenie prędkości podczas jazdy, pokazując prędkość samochodu, gdy ludzie rozpoczynają nawigację w Mapach Google, i zmieniając kolory wskaźnika prędkości, aby przypominać o konieczności jazdy zgodnie z ograniczeniami prędkości.

Według Google prędkość pojazdu jest wyświetlana „wyłącznie w celach informacyjnych”. Strona wsparciaco sugeruje, że kierowcy powinni polegać na prędkościomierzu w swoich samochodach.

Z raportu wynika, że ​​Google uruchomiło funkcję prędkościomierza i ograniczeń prędkości w systemie Android w 2019 roku.

Ta nowa funkcja dołączy do innych funkcji dodanych do Map Google w ostatnich miesiącach.

Należą do nich uruchomiona w lutym funkcja oparta na sztucznej inteligencji, która pomaga ludziom odkrywać miejsca, dostarczając spersonalizowane rekomendacje na podstawie konkretnych potrzeb użytkowników.

Na przykład, jeśli ktoś odwiedza San Francisco i chce zwiedzić sklepy ze starociami, może po prostu zapytać w Mapach Google o „miejsca vintage w San Francisco”. Następnie modele AI analizują dostępne informacje, w tym obrazy, oceny i recenzje społeczności zajmującej się mapami, aby przedstawić sugestie.

W listopadzie do Map Google dodano funkcję, która pomaga grupom planować wycieczki, tworząc wspólną listę, na której członkowie grupy mogą dodawać miejsca, które chcą odwiedzić, i głosować na działania grupowe, używając emotikonów, takich jak serduszko lub kciuk w dół.

W tym samym miesiącu Google dodało „funkcję małej firmy”, która umożliwia sprzedawcom wyraźne wyświetlanie statusu małej firmy zarówno w Mapach, jak i w wyszukiwarce, co ułatwia znajdowanie tych firm na liście sprzedawców.

READ  Rewolucyjne innowacje w telewizorach laserowych zaprezentowane przez Hisense na targach CES 2024

Ta funkcja ma pomóc konsumentom w znajdowaniu nowych małych firm i robieniu zakupów w nich. Ma na celu przyciągnąć uwagę 84% konsumentów, którzy stwierdzili, że dla nich priorytetem jest wspieranie lokalnych i małych przedsiębiorstw.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *