Maple Leaves otwarty mecz play-off z Kanadyjczykami jako faworytem

Najstarsze zawody hokejowe w kwalifikacjach NHL zostaną wznowione po raz pierwszy od czterech dekad, kiedy Toronto Maple Leafs otworzyło swoją pierwszą rundę eliminacji przeciwko Montreal Canadiens w czwartkowy wieczór, ponieważ mieli ciężko -210 u siebie w pierwszym meczu. Perspektywy NHL W książkach sportowych znalezionych przez OddsShark.com.

Toronto po raz pierwszy od 20 lat bierze udział w mistrzostwach ligowych po sezonie po zakończeniu sezonu regularnego na szczycie tabeli Northern Division, ale ma wiele do zrobienia, aby przepisać narrację o przegranej i przegranej z czwartkowego wieczoru na Scotiabank Arena. .

Maple Leafs jest jednym z faworytów jako mocny zakład +600 na Kursy na Puchar Stanleya, Ale nie udało mu się zdobyć zwycięstwa w pięciu meczach po sezonie w barażach od 2004 roku. Toronto musi także pobić słaby rekord drużyny w ostatnim spotkaniu z Kanadyjczykami. Maple Leafs wygrywali w każdym z ostatnich dwóch meczów playoff z Montrealem w 1978 i 1979 roku i nie odnieśli po sezonie zwycięstwa nad swoim głównym rywalem od ostatniego zwycięstwa w Pucharze Stanleya w 1967 roku.

Ale podczas gdy Toronto było zdecydowanie za dużo w spotkaniach play-off z legendarnymi Kanadyjczykami w latach 70., tym razem tabele się zmieniły. Oprócz zajęcia miejsca na szczycie rankingu dywizji, Maple Leaves zamknęło także sezon regularny związany z czwartym miejscem w klasyfikacji generalnej NHL. I podczas gdy Toronto zakończyło swój harmonogram porażkami w dwóch bezsensownych rozgrywkach, drużyna w czwartkowym meczu przeżywa passę czterech zwycięstw na lodzie u siebie.

Seria obejmuje zdecydowane zwycięstwa nad Montrealem, dzięki którym Maple Leaves walczyło z Kanadyjczykami w tym sezonie do 7-2-1, w tym cztery zwycięstwa różnicą wielu bramek. Wraz z szybującymi liśćmi klonu i kontuzjowanymi Kanadyjczykami przewracającymi się na odcinku, Toronto również okazał się oczywistym faworytem do wygrania serii, a szanse na wygraną w serii wynoszą zaledwie -340. Ceny kwalifikacji NHL Series.

READ  Pittsburgh Steelers vs Seattle Seahawks 17.10.21 NFL Typy i prognozy » Sports Chat Venue

Kanadyjczycy, przegrywający w każdym z ostatnich pięciu meczów sezonu regularnego, starają się odbić, przygotowując się do pierwszego meczu z niepokonanym środkiem +175 na drogach. Zakłady online Witryny. Montreal został wyprzedzony przez szeroką marżę brutto na poziomie 21-11 w okresie omdlenia kończącym sezon, charakteryzującym się brakiem kluczowego personelu.

Napastnicy Brendan Gallagher i Philip Danault, obrońca Xia Weber i bramkarz siatki Carrie Price tracili czas dla Kanadyjczyków z powodu kontuzji, podczas gdy snajper Jonathan Drouin był poza drużyną z powodów osobistych. Jednak wszyscy oprócz Drouina przygotowują się do powrotu na mecz 1 w czwartkowy wieczór.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *