Manitoba Harvest Hemp Foods i BrightSeed wprowadzają na rynek bioaktywne włókna

Manitoba Harvest Hemp Foods i BrightSeed wprowadzają na rynek bioaktywne włókna

Treść artykułu

Wiodąca marka artykułów spożywczych z konopi poszerza portfolio wellness o innowacyjne rozwiązania wzbogacone bioaktywnym błonnikiem, wyłącznie w sklepach Whole Foods Market w całym kraju

Nowy Jork i Winnipeg, Manitoba, 7 lutego 2024 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Zbiory w Manitobie, światowy lider w branży żywności konopnej i spółka zależna będąca w całości własnością Tilray Brands, Inc. (zwana dalej „Tilray” lub „Spółką”) (NASDAQ: TLRY i TSX: TLRY), partnerzy z Bioactives firma
Jasna strona Aby zrewolucjonizować rynek włókien funkcjonalnych za pomocą najnowocześniejszego produktu: Bioaktywne włókno z Manitoba Harvest. To wielozadaniowe rozwiązanie oparte na błonniku Brightseed® Bio Gut Fibre jest teraz dostępne wyłącznie w sklepach Whole Foods Market w całym kraju.

Reklama 2

Treść artykułu

Treść artykułu

Wzmacniając 25-letnie zaangażowanie Manitoba Harvest w zmianę zdrowia konsumentów dzięki mocy konopi indyjskich, nowy
Włókna bioaktywne Pomaga wypełnić lukę w zakresie włókien dla konsumentów. Bioaktywne włókno z Manitoba Harvest Korzyści z nowego składnika Brightseed wykonanego z przetworzonych łusek konopi, zewnętrznych otoczek nasion konopi. Badania prowadzone przez sztuczną inteligencję zidentyfikowały łuski konopi jako niewykorzystane źródło błonnika pokarmowego korzystnego dla zdrowia jelit Substancje biologicznie czynne.

READ  Aktualizacja udostępniła użytkownikom iPhone'a poprawki i innowacje

Jared Simon, prezes Manitoba Harvest i Tilray Wellness, wyraził swoje podekscytowanie wprowadzeniem na rynek, mówiąc: „Wraz z debiutem Manitoba Harvest Bioactive Fibre nie tylko wprowadzamy produkt; ponownie odkrywamy odżywczą moc konopi po prawie 70 latach w ciemności.” Substancje bioaktywne to ogromny postęp w nauce o żywieniu, ale w dużej mierze są nieodkryte i nadal w niewystarczającym stopniu wykorzystywane w zdrowej żywności. Misją Manitoba Harvest jest wykorzystanie potencjału zdrowotnego konopi poprzez proste rozwiązania zdrowotne, które przyczyniają się do zrównoważonej przyszłości .

Rozjaśnianie skóry za pomocą bioaktywnych włókien
Nauka udowodniła, że ​​błonnik pokarmowy jest niezbędny do wspierania zdrowia jelit, w tym trawienia, regularności wypróżnień i kontroli wagi, ale obecnie 95% Amerykanów nie spożywa błonnika. Zalecana dzienna ilość błonnika. Manitoba Harvest Bioactive Fibre dostarcza 6 gramów rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika na porcję i jest jedynym roztworem błonnika zawierającym dwa silne prebiotyki na bazie konopi dla zdrowia jelit.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Bioaktywne włókno z Manitoba Harvest

Korzyści z błonnika:

  • Wspomaga zdrowie jelit
  • Wspomaga zdrowe trawienie i regularność wypróżnień
  • Pomaga zmniejszyć wzdęcia i gazy
  • Wspomaga kontrolę wagi

Głównym składnikiem jest Brightseed Bio Gut Fibre, organiczne włókno konopne bogate w naturalne substancje bioaktywne znajdujące się w łuskach konopi. Platforma AI firmy Brightseed, Forager®, wykryła dwie substancje bioaktywne NCT (N-trans-kofeoilotyramina) i NFT (N-trans-feruloilotyramina), które były silnie obecne w łuskach konopi. NCT i NFT to związki fenolowe, które według badań mogą wzmacniać błonę śluzową jelit, pomagając w utrzymaniu zdrowej funkcji bariery jelitowej.1 Bariera jelitowa działa jak tarcza ochronna w przewodzie pokarmowym, umożliwiając wchłanianie niezbędnych składników odżywczych, jednocześnie chroniąc przed szkodliwymi substancjami i patogenami.

„Manitoba Harvest to wizjonerski lider dostarczający konopie indyjskie konsumentom na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani współpracą z tak entuzjastycznym partnerem, który może wprowadzić nowe odkrycia na temat wartości zdrowotnej konopi indyjskich poza laboratorium i na półki konsumentów „- powiedziała Sofia Elizondo, współwłaścicielka -założyciel i dyrektor operacyjny Brightseed. „Substancje bioaktywne to niedocenieni bohaterowie proaktywnego zdrowia, a obecnie większość ludzi nie spożywa wystarczającej ilości, aby uzyskać pełny efekt ich korzyści. Teraz, gdy sztuczna inteligencja firmy Forager w bezprecedensowym tempie przyczynia się do odkrywania i zrozumienia substancji bioaktywnych, naszą misją w Brightseed jest przekształcenie tych spostrzeżeń w potężne produkty zdrowotne dostępne na całym świecie.

READ  Galaxy Fold 4 jest w sprzedaży za 1499,99 USD, aż do 420 USD

Reklama 4

Treść artykułu

Wzmacniając standardy jakości zbiorów w Manitobie, produkt posiada certyfikat ekologiczny, zweryfikowany pod kątem projektu bez GMO, koszerny i wegański. Aby czerpać korzyści z oryginalnego bioaktywnego błonnika Manitoba Harvest, po prostu wymieszaj 1 czubatą łyżkę stołową (10 g) z 6 uncjami wody, zamieszaj i szybko wypij. Produkt jest dostępny w butelce o pojemności 8 uncji, a sugerowana cena detaliczna (SRP) wynosi 19,99 USD.

O zbiorach w Manitobie
Manitoba Harvest jest pionierem i liderem w dziedzinie markowej żywności na bazie konopi i jest uznawana za wiodącą Certyfikowana firma B Pierwsza kanadyjska firma spożywcza, która otrzymała ten stopień Certyfikat zerowej emisji dwutlenku węgla.

Kierując się podejściem „od nasion do półki” od 1998 r., Manitoba Harvest dąży właśnie do tego Jakość, Zrównoważony rozwójI dobre samopoczucie konsumentów. Dzięki szerokiemu portfolio produktów obejmujących serca konopne (łuskane nasiona konopi), białko konopne, mieszanki białek konopnych, batoniki zdrowotne z konopi, muesli konopne i olej konopny, produkty Manitoba Harvest są sprzedawane na całym świecie oraz w około 17 000 sklepów detalicznych w Ameryce Północnej.

Aby dowiedzieć się więcej o żniwach i sklepie w Manitobie, odwiedź stronę www.manitobaharvest.com I śledź @manitobaharvest na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

Reklama 5

Treść artykułu

O markach Tilray
Tilray Brands, Inc. (Nasdaq: TLRY; TSX: TLRY), globalna firma zajmująca się stylem życia i pakowanymi towarami konsumenckimi, działająca w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Ameryce Łacińskiej, zmienia życie ludzi na lepsze. – Jedna osoba na raz – inspirując i wzmacniając społeczność globalną, aby żyła jak najlepiej, wzbogacona chwilami połączenia i dobrego samopoczucia. Misją Tilray jest bycie najbardziej odpowiedzialną, godną zaufania i wiodącą na rynku firmą produkującą konopie indyjskie i produkty konsumenckie na świecie, posiadającą portfolio innowacyjnych, wysokiej jakości i uwielbianych marek, które spełniają potrzeby konsumentów, klientów i pacjentów, którym służymy. Tilray jest liderem w badaniach, uprawie i dystrybucji konopi indyjskich, a niezrównana platforma produkcyjna Tilray obsługuje ponad 20 marek w ponad 20 krajach, w tym kompleksową ofertę konopi indyjskich, żywność na bazie konopi i napoje rzemieślnicze.

Więcej informacji o tym, jak odblokować świat luksusu, znajdziesz na stronie www.Tilray.com I śledź @tilray na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

O BrightSeed
Brightseed jest pionierem nauk biologicznych i sztucznej inteligencji, która oświetla naturę, aby przywrócić ludzkie zdrowie. Platforma AI Forager® firmy Brightseed przyspiesza odkrycia bioaktywne, bioweryfikację i formułowanie składników z lat do miesięcy, szybko odkrywając nowe powiązania między naturą i ludzkością. Brightseed produkuje klinicznie sprawdzone substancje bioaktywne do suplementów diety, żywności i napojów CPG, odżywek specjalistycznych i żywności medycznej, aby wspierać proaktywne zdrowie na całym świecie. Dowiedz się więcej poprzez Brightseedbio.com.

READ  Claymore's Deviate Cycles prezentuje oszałamiającą „Artist Edition” Dougiego Roulstona.

Reklama 6

Treść artykułu

Wypowiedzi prognozujące
Niektóre stwierdzenia zawarte w niniejszym komunikacie, które nie są faktami historycznymi, stanowią informacje wybiegające w przyszłość lub stwierdzenia wybiegające w przyszłość (łącznie „stwierdzenia wybiegające w przyszłość”) w rozumieniu kanadyjskiego i amerykańskiego prawa dotyczącego papierów wartościowych oraz w rozumieniu sekcji 27A ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1933 r., ze zmianami, oraz sekcję 21E Ustawy o papierach wartościowych z 1934 r., ze zmianami, które mają podlegać „bezpiecznej przystani” utworzonej na mocy tych sekcji i innych mających zastosowanie przepisów. Stwierdzenia dotyczące przyszłości można rozpoznać po słowach takich jak „przewidywać”, „przyszłość”, „powinno”, „może”, „umożliwiać”, „potencjał”, „rozważać”, „wierzyć”, „oczekiwać”, „szacować” „planować”, „oczekiwać”, „zamierzać”, „może”, „planować”, „będzie”, „byłby” oraz zaprzeczenia tych terminów lub podobnych wyrażeń, chociaż nie wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości zawierają te identyfikujące słowa. Do wyciągnięcia wniosków zawartych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości zawartych w niniejszym komunikacie wykorzystano pewne istotne czynniki, szacunki, cele, prognozy lub założenia. Stwierdzenia dotyczące przyszłości obejmują stwierdzenia dotyczące naszych intencji, przekonań, oczekiwań, prognoz, analiz lub prognoz. Wiele czynników może spowodować, że rzeczywiste wyniki, wyniki lub osiągnięcia będą znacząco różnić się od jakichkolwiek stwierdzeń wybiegających w przyszłość, a inne ryzyka i niepewności, które nie są obecnie znane Spółce lub które Spółka uważa za nieistotne, mogą również spowodować, że rzeczywiste wyniki lub zdarzenia będą się znacząco różnić od wyrażone w stwierdzeniach dotyczących przyszłości zawartych w niniejszym dokumencie. Bardziej szczegółowe omówienie tych ryzyk i innych czynników można znaleźć w ostatnio złożonym rocznym formularzu informacyjnym firmy Tilray i rocznym raporcie na formularzu 10-K (oraz innych raportach okresowych składanych do Działu Papierów Wartościowych i Papierów Wartościowych Exchange Commission) w Tilray złożony w SEC. Stocks and Stock Exchange jest dostępny na Edgar. Stwierdzenia dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie obowiązują na dzień wysłania niniejszego komunikatu, a Spółka nie zobowiązuje się do publicznego aktualizowania tych stwierdzeń dotyczących przyszłości w celu uwzględnienia nowych informacji, późniejszych zdarzeń lub z innych powodów, chyba że jest to wymagane przez obowiązujące przepisy dotyczące papierów wartościowych . .

Reklama 7

Treść artykułu

w celu uzyskania dalszych informacji:

Media Harvest Manitoba: [email protected]+1 (646) 571-0120

Jasna strona: Serene Buckley – Kliknij @brightseedbio.com

Tilray Brands Media: Perrin Norata, [email protected]

Inwestorzy: Rafael Gross, (203) 682-8253, [email protected]


1Dane przedkliniczne wykazują siłę wspierającej błony śluzowej jelit (integralność jelit), która pomaga w utrzymaniu funkcji bariery jelitowej i zdrowia jelit; Lee i in. 2022.

Obraz towarzyszący temu ogłoszeniu jest dostępny pod adresem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/01d313cb-8b67-4e13-ab0d-616f1655ddf5


Treść artykułu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *