Londyn. Ciało w walizce. Ofiarą była Polska. Zgoda brytyjskiej policji

Okropna zbrodnia

Mieszkaniec Bay and Sleep Hostel w Southall, cytowany przez „The Sun”, Opisał ofiarę jako „piękną Polkę po czterdziestce”. – Trochę wypiła, ale była cudowną kobietą. Myśleliśmy, że właśnie wyszedł – dodała kobieta, z którą rozmawiała gazeta. Mieszkańcy od jakiegoś czasu narzekają na zapach wydobywający się z jego pokoju.

The Guardian informuje, że kobiety dawno nie znaleziono, a jej chłopak zaginął od kilku dni.

Sprawca jest nadal poszukiwany

Brytyjska policja potwierdziła tożsamość kobiety we wtorek. Pozostawił go 41-letnia Polka Jonah B. Jego rodzina została natychmiast powiadomiona.

„Wiadomość o śmierci Jonah niewątpliwie będzie szokiem dla tych, którzy go znali, zwłaszcza w okolicznościach związanych z odkryciem jego ciała” – powiedział rzecznik policji Wayne Jolie w wywiadzie dla The Sun.

– Wciąż jesteśmy otwarci i rozważamy wszystkie możliwe zapytania. Inspektor Jolie powiedziała, że ​​była luka, kiedy ostatnio widziano Jonah i znaleziono jej ciało.

W weekend przeprowadzono sekcję zwłok Polki. Jednak przyczyna śmierci nie została ujawniona. Obecnie policja uważa sprawę za niewyjaśnioną. Śledztwo jest w toku, a policja liczy, że wkrótce zostaną ustalone nowe fakty. Jednocześnie wezwano każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, do natychmiastowego skontaktowania się z policją.

READ  Kiedy polscy bohaterowie ERC odeszli prosto w przeszłość i teraźniejszość – FIA ERC

Jak dotąd nie dokonano żadnych aresztowań.

dowód: o2.pl, BBC News, „The Guardian”

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *