Lizzo mówi, że ma dość bycia „ciągniętym” przez wszystkich i ogłasza swoją „rezygnację”

Lizzo mówi, że ma dość bycia „ciągniętym” przez wszystkich i ogłasza swoją „rezygnację”

Lizzo, która stoi w obliczu zarzutów o molestowanie seksualne i wrogie środowisko pracy, w mediach społecznościowych najwyraźniej odniosła się do reakcji, z jaką spotkała się od tego czasu ze strony rówieśników z branży i Internetu. I w jej poście prywatny „Odeszłam” – ogłosiła piosenkarka znana ze swoich uduchowionych hymnów o miłości własnej.

„Mam dość ciągłego wciągania wszystkich w moje życie i internet. Chcę tylko tworzyć muzykę, uszczęśliwiać ludzi i pomagać światu stać się choć trochę lepszym, niż go zastałam” – napisała Lizzo na Instagramie opublikuje w piątkowy wieczór. „Ale zaczynam mieć wrażenie, że On mnie w tym świecie nie chce” – powiedziała, dodając: „Zawsze spotykam się z kłamstwami, które mówią o mnie w imię władzy i opinii. ..codziennie jestem obiektem żartów.” Czas jest spowodowany moim wyglądem… moja postać jest demontowana przez ludzi, którzy mnie nie znają i nie szanują mojego imienia”.

Zdobywczyni nagrody Grammy zakończyła swoją wiadomość słowami: „Nie brałam udziału w tym gównie – odeszłam”.

W sierpniu ubiegłego roku trzech byłych tancerzy Lizzo złożyło pozew przeciwko piosenkarce, oskarżając ją o molestowanie seksualne i stworzenie wrogiej atmosfery w pracy wynikającej z incydentów, które rzekomo miały miejsce w latach 2021–2023.

Wspólny

We wrześniu następnego roku inna była pracownica Lizzo złożyła przeciwko niej pozew, oskarżając artystkę i jej zespół o molestowanie rasowe i seksualne, dyskryminację ze względu na niepełnosprawność, odwetowe niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę oraz napaść.

Lizzo zaprzeczyła wcześniej wszystkim oskarżeniom, częściowo odpowiadając w oświadczeniu: „Nie jestem tutaj, aby być postrzeganą jako ofiara, ale wiem też, że nie jestem złoczyńcą, jakiego ludzie i media przedstawiają mnie jako kilka ostatnich.” dni. Niczego nie traktuję poważniej niż szacunek, na jaki zasługujemy jako kobiety na świecie. Wiem, jak na co dzień odczuwa się wstyd ciała i nigdy nie skrytykowałabym ani nie zwolniłabym pracownika ze względu na wagę.

READ  Piers Morgan upomina księcia Harry'ego za fałszywe wiadomości Nowości

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *