Lisa Kudrow ujawniła, że ​​jej syn wierzył, że Jennifer Aniston jest jego matką

Lisa Kudrow otworzyła się na temat bliskich powiązań w grupie przyjaciele, Ujawniając, że jej syn wierzył, że Jennifer Aniston jest jego matką.

Plik przyjaciele Gwiazda, która grała Phoebe Buffay w pełnometrażowym serialu, podzieliła się zabawnymi szczegółami, występując w Conan Środa.

Rozmawiając z gospodarzem Conanem O’Brienem o tym, jak jej 23-letni syn Julian dorastał na planie serialu, Kudrow przyznał, że był czas, kiedy myślał, że jej towarzyszką była jego matka.

O’Brien zaczął, co skłoniło Kudrow do odpowiedzi: „Nie, nie, leciał jej na kolanach.” Był trochę zdezorientowany i wiem, że miał obsesję na punkcie Jane Aniston.

„Cóż, to błąd miłosny i ma to sens. I zawsze cieszyłem się z powodu każdego, w kim Julian się zakochał” – kontynuował Kudrow, dodając: „Ale w domu będziesz w telewizji i to idzie: 'Mamo!’

Śmiejąc się z zmieszania syna, Kudrow powiedziała, że ​​te chwile niekoniecznie były bliznami, ale wciąż je pamięta.

„Jestem czymś w rodzaju analizy, więc myślę:„ Czy to myślenie życzeniowe? Czy mają jakiś wyższy duchowy związek, którego ja nie mam? Żartowała z O’Brienem na temat swojego procesu myślowego: „Cóż, cieszę się z ich obojga”.

W innym miejscu podczas wywiadu 57-latka ujawniła, że ​​jej syn widział niektóre z nich przyjaciele Odcinków, ale nie obejrzałem wszystkich.

Wyjaśniając, że nie zna dokładnego powodu, Kudrow powiedziała, że ​​wie, że jej syn nie oglądał „każdego odcinka”, ale widział niektóre, ponieważ czuł się do tego zmuszony, gdy wszyscy jego szkolni przyjaciele oglądali serial.

„Przez jakiś czas w szkole wiedziałem, że ludzie ją obserwują i czuł się do tego zmuszony” – powiedziała Kudrow, dodając, że jej syn uważa, że ​​wszyscy pozostali członkowie obsady są „tacy zabawni”.

Jeszcze zanim w dzieciństwie odwiedzał plan serialu, Julian pojawił się w serialu, w którym Kudrow była z nim w ciąży w czwartym sezonie.

READ  Vinnie Apis mówi, że brak zaangażowania innych członków jest powodem, dla którego opuścił Killing Devil Hill الشيطان

Oczekiwany przyjaciele Program zjazdu zostanie wyemitowany w HBO Max 27 maja, po tym, jak program był kilkakrotnie przekładany z powodu pandemii.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *