Legion 'od dziś otrzyma DLC Zombie na PC

Legion 'od dziś otrzyma DLC Zombie na PC

Ubisoft Zaskakujące odkrycie niektórych DLC skupiających się na zombie dla Watch Dogs: Legion połączenie Legion Umarłych.

Ujawniony przez IGN W wywiadzie z Jean-Pascalem Cambiottim, dyrektorem gier online, ten nowy tryb to kooperacyjna gra roguelite PvE dla maksymalnie czterech graczy. Zawarte w TU 4.5, obiecuje szaloną akcję dla wielu graczy, jak widać na 22-minutowym filmie z rozgrywki poniżej.

Przemawiając do IGN, Cambiotti powiedział: „Myślę, że jest coś z natury zabawnego w graniu z zombie, co wykracza poza natychmiastową satysfakcję z ich zniszczenia. Zainspirowały nas liczne obrazy zombie w kulturze popularnej, aw grze stworzyliśmy decyzja o spowolnieniu zombie, ale zabójczej.

„Mogą być używane jako narzędzie do tworzenia chaosu, wabiąc ich do układów lochów Albionu na spalonym i oszczędzając cenną amunicję na kolejną bitwę”.

Zapytany, czy ten nowy tryb Zombie DLC może przekształcić się w nową grę, Cambiotti opowiedział o pomyśle zespołu, aby odwrócić grę do góry nogami i powiedział, że będą w kontakcie z fanami, aby dowiedzieć się, gdzie gra jest umieszczana. przyszłość.

Aktualizacja rozpocznie się od niewielkich rozmiarów i będzie miała dodatkowe dodatkowe funkcje i mody dodane w oparciu o ogólne komentarze, zgodnie z Cambiotti. DLC jest obecnie dostępne w wersji Alpha i dostępne tylko na PC i nie ma jeszcze informacji, kiedy pojawi się na konsolach.

To przychodzi wkrótce potem Watch Dogs: Legion Gra wieloosobowa została dodana do gry 9 marca Po uruchomieniu gry. Następująco Firma Ubisoft twierdzi, że poczyniła „znaczący postęp” od czasu pojawienia się zarzutów o nadużycia w miejscu pracy w zeszłym roku.

W innych wiadomościach, Maine Craft Otrzymasz pierwszą połowę Jaskinie i klify Od przyszłego tygodnia 8 czerwca.

READ  Główny czujnik aparatu Xiaomi 12S Ultra jest mierzony wideo

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *