Legenda science fiction Sigourney Weaver może dołączyć do uniwersum Gwiezdnych Wojen

Legenda science fiction Sigourney Weaver może dołączyć do uniwersum Gwiezdnych Wojen

Legenda Sigourney Weaver
zdjęcie: Carlosa Alvareza (Obrazy Getty’ego)

Mandalorianin i Grogu Być może będzie miał pierwszego nowego członka obsady, legendę science-fiction. Gwiazdy Sigourney Weaver obcy, obraz symbolicznyI Pogromcy duchówprowadzą rozmowy, aby dołączyć do następnego Gwiezdne Wojny film, Premiera filmu zaplanowana jest na 22 maja 2026 roku.

Wiadomość jako pierwsza opublikowała TheInSneider Nie udało nam się skontaktować z przedstawicielem Lucasfilm w celu uzyskania komentarza. Jednak źródła io9 uważają, że ta historia jest dokładna. Nie ma też informacji o tym, kogo Weaver mógłby zagrać w filmie, ale tak jest Gwiezdne Wojny! Możesz być kimkolwiek lub czymkolwiek: człowiekiem, kosmitą, łowcą nagród, robotem. W 2022 roku zagrała nastoletnią wersję siebie Awatar: Droga Wodna. Mam bieg.

Mandalorianin i Grogu jest następny Gwiezdne Wojny Film nadchodzi, a ponieważ produkcja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku, sensowne jest tylko, aby obsada rzuciła się na ziemię. Jon Favreau pisze scenariusz i reżyseruje, podobnie jak przez większość pierwszych trzech sezonów serialu. Mandalorianin, z produkcją Dave’a Filoniego i Kathleen Kennedy. Nadal nie mamy nawet „oficjalnego” potwierdzenia, że ​​członkowie Team Mando, tacy jak Pedro Pascal, Katee Sackhoff i inni, powrócą, ale wiemy, że Grogu tam będzie. I tylko to się naprawdę liczy.

Co myślisz? Czy Weaver pasuje do odległej galaktyki? Chcesz, żeby zagrała bohatera? Złoczyńca? łajdak? Czy kupi własną figurkę? Na to ostatnie pytanie zdecydowanie odpowiemy tak.


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiać, Gwiezdne WojnyI Gwiezdny Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co musisz wiedzieć o Doktorze Who

READ  Will Ospreay chce pojedynku z Naomichi Marufuji, mówiąc o incydencie z kanadyjską flagą w Forbidden Door

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *