Książę Harry, założyciel Meghan Markle, wracają do biznesu

Książę Harry, założyciel Meghan Markle, wracają do biznesu

rodzina królewska

Fundacja Archewell księcia Harry’ego i Meghan Markle powraca do działalności.Obrazy Getty’ego

Fundacja Archewell księcia Harry’ego i Meghan Markle wznowiła działalność po uznaniu jej za „przestępcę”.

„Starannie zbadaliśmy sytuację i możemy potwierdzić, że Fundacja Archewell w pełni przestrzega przepisów i ma dobrą opinię” – oznajmił we wtorkowym oświadczeniu rzecznik Page Six.

„Należne płatności zostały dokonane szybko i zgodnie z procesami i procedurami IRS. Ponadto organizacja przedstawiła wszystkie niezbędne dokumenty bez żadnych błędów i naruszeń.

„Fundacja Archewell pozostaje w pełni zgodna z przepisami i ma dobrą opinię” – powiedział rzecznik Page Six we wtorkowym oświadczeniu. Fundacja Archwella
„Należne płatności zostały dokonane niezwłocznie i zgodnie z procesami i procedurami IRS” – zauważono w oświadczeniu. Anatolia za pośrednictwem Getty Images

Powiedziano nam, że Harry, Markle i pozostali szefowie Archewell byli zaskoczeni tą wiadomością i choć szybko podjęli działania, aby naprawić sytuację, rozwiązanie problemu opóźniało się ze względu na wyjazd Sussexów do Nigerii.

Powiedziano nam, że należna kwota wynosi 200 USD, nie wliczając żadnych opłat za zwłokę.

W poniedziałek Page Six ujawniła, że ​​kalifornijski rejestr organizacji charytatywnych i fundraisingu uznał fundację Harry’ego i Markle za „odbiegającą od normy”, co nakazało im zaprzestanie zbierania i wydawania pieniędzy.

Powiedziano nam, że należna kwota wynosi 200 USD, nie wliczając żadnych opłat za zwłokę. AP
Powiedziano nam również, że Harry, Markle i inni szefowie Archwell byli zaskoczeni tą wiadomością. Ivan Agostini/Inwizja/AP

Według oficjalnego pisma prokuratora generalnego stanu Roba Bonty, para i ich zespół „ponieśli porażkę”.[ed] Przedłożenie wymaganych raportów rocznych i/lub opłat za przedłużenie do Archewell.

„Organizacja wymieniona jako przestępca nie ma dobrej opinii i nie może angażować się w działania wymagające rejestracji, w tym pozyskiwanie funduszy na cele charytatywne lub ich wydatkowanie” – czytamy w notatce.

„Organizacja może również podlegać sankcjom, a jej rejestracja może zostać zawieszona lub unieważniona przez rejestr”.

W poniedziałek Page Six ujawniła, że ​​kalifornijski rejestr organizacji charytatywnych i pozyskiwania funduszy uznał fundację za „zalegającą z płatnościami”. Thomas Cordy/The Palm Beach Post/USA Today Network
Prokurator generalny Kalifornii stwierdził, że para i ich zespół „ponieśli porażkę”.[ed] Przedłożenie wymaganych raportów rocznych i/lub opłat za odnowienie” firmie Archewell. Afolabi Sotunde/EPA-EFE/Shutterstock

Początkowo powiedziano nam, że mąż złożył wniosek o przedłużenie. Później powiedziano nam, że czek wstępny przesłany do Biura Prokuratora Generalnego nie dotarł, w związku z czym wystawiono nowy czek.

READ  Status celebrytki dla dzieci Meghan i Harry'ego stwarza dla nich problemy: ekspert

Harry i Markle, którzy mieszkają w Montecito od 2020 roku, założyli fundację po rezygnacji z obowiązków królewskich i przeprowadzce za staw.

Grupa Archewell obejmuje fundację charytatywną non-profit duetu, a także jej działy biznesowe nastawione na zysk, zajmujące się produkcją medialną, Archewell Audio i Archewell Productions.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/05/14/royal-family/prince-harry-meghan-markles-foundation-back-in-business/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *