Książę Harry jest „gotowy przyjąć rolę królewską” u króla w porządku

Książę Harry jest „gotowy przyjąć rolę królewską” u króla w porządku

Jak podają brytyjskie media, książę Harry ogłosił chęć powrotu do tymczasowej roli w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Po wizycie u ojca, króla Karola, po tym jak około dwa tygodnie temu u tego ostatniego zdiagnozowano raka, Źródła udostępnione Czasy Londynu Harry powiedział przyjaciołom, że chętnie przyjąłby rolę królewską, podczas gdy jego ojciec będzie przechodził leczenie.

W ostatnich tygodniach osoby publiczne rodziny królewskiej były wyczerpane, gdy monarcha wycofał się ze swoich obowiązków publicznych, a księżna Walii Kate Middleton prywatnie kontynuowała powrót do zdrowia po operacji brzucha.

Do członków rodziny, którzy zgłosili się, aby przejąć niektóre obowiązki króla, należą książę i księżna Edynburga oraz siostra króla, księżna Anna. Książę William, który jest w separacji z bratem Harrym, również wrócił do obowiązków publicznych po operacji żony.

Pomimo zamieszkania w Stanach Zjednoczonych Harry pozostaje piąty w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii i jest doradcą stanu. W zeszłym tygodniu spotkał się z królem na 30 minut w Londynie, po przylocie z Kalifornii, aby się z nim spotkać.

Harry nawiązał do ich spotkania podczas swojego wywiadu w Kanadzie dla Invictus Games w tym tygodniu. Powiedział: Kocham moją rodzinę. To, że mogłam wsiąść w samolot, polecieć do niego i spędzić z nim choć chwilę – jestem mu za to wdzięczna.

Rozmawia z reporterem Willem Reevesem, synem zmarłego Nadczłowiek Gwiazdę Christophera Reevesa Harry ujawnił w chwili, gdy dowiedział się o diagnozie ojca. Powiedział:

„Rozmawiałem z nim. Wskoczyłem w samolot i pojechałem do niego najszybciej, jak mogłem”.

READ  Kanye West i Drake miażdży wołowinę

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *