Książę Filip został przeniesiony do innego szpitala. Co z nią?

  • Książę Filip od kilku dni przebywa pod opieką lekarską. Mąż Elżbiety II trafił do szpitala z powodu pogarszającego się stanu zdrowia
  • Po kilku tygodniach pobyt w szpitalu. Mąż brytyjskiego monarchy został zabrany do króla Edwarda VII VIII przez św. Bartłomiej
  • „Książę czuje się komfortowo i reaguje na leczenie” – mówi niedawny raport z Pałacu Buckingham.
  • Więcej podobnych historii można znaleźć na stronie głównej Onet.pl.

Książę Filip W połowie lutego br. Został zabrany do prywatnego szpitala nazwanego imieniem króla Edwarda VII w londyńskiej metropolii Marylebone, gdzie zgłosił pogorszenie się stanu zdrowia. Mąż królowej Elżbieta II Był pod opieką.

W poniedziałek Książę Filip Przeniesiony do innego obiektuLeczenie trwa. Pałac Buckingham podał szczegóły w oficjalnym oświadczeniuCytuje między innymi serwis Sky News.

Zobacz też: Kto obejmie tron ​​po królowej Elżbiecie II? Oto lista!

Książę Filip został przeniesiony do innego szpitala. Jaki jest mąż Elżbiety II?

Książę Edynburga został dziś przeniesiony ze szpitala króla Edwarda VII do St. Bartłomieja, gdzie lekarze nadal leczą infekcjeOraz do prowadzenia badań i obserwacji istniejących chorób serca ”- badamy.

Jednocześnie Pałac Buckingham uspokajał odwiedzających o życiu rodziny królewskiej Przedstawiła najnowsze informacje o stanie zdrowia męża Elżbieta II. Jak czytamy:

READ  Tenis: Polak Świdek pokonał w ćwierćfinale Wimbledonu - liga angielska

Od czasu wiadomości o przyjęciu księcia Filipa do szpitala brytyjskie media cytują członków rodziny królewskiej i dostarczają dodatkowych informacji o stanie zdrowia męża Elżbiety II. Upewniają się, że są królem czuję się teraz lepiej.

Dalszą część artykułu można zobaczyć pod wideo:

Niedawno o przebiegu leczenia księcia Filipa Syn Elżbiety II zabrał głos publicznie, książe Edward. Podziękował fanom rodziny królewskiej za liczne pozdrowienia zdrowotne dla swojego ojca. W wywiadzie dla Sky News Tato zapewnił mnie dobrze.

Książę Filip – Kto był mężem Elżbiety II?

Książę Filip jest najmłodszym dzieckiem Książę Andrzej, Syn greckiego króla i księżna Alice Pattenberg. Poznał pod koniec lat trzydziestych XX wieku Elizabeth Windsor, Córko Elizabeth, brytyjska „Queen Mother”. W 1947 roku ożenił się z narzeczonym, który od 1952 był królową Wielkiej Brytanii. Książę Filip i Elżbieta II mają czworo dzieci Książe Charles (Tata Książę Harry ja książę William), Księżniczka Anna, Książę Andrzej (Tata Księżniczka Beatrice ja Księżniczka Eugenia) I książę Edward.

Książę Filip był najdłużej żyjącą żoną władcy w historii Wielkiej Brytanii I najstarsza żona rządzącego brytyjskiego monarchy.

READ  Ataki na Izrael i Strefę Gazy. O sytuacji w Izraelu opowiada Carolina von Ed-Tsenward, niedźwiedź polarny mieszkający w Izraelu

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, odwiedź naszą stronę internetową!

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *