Krnick wygra bramką w ostatnich sekundach. Szóste zwycięstwo Warda Big Nona

Mike Zakapovsky strzela gola w 75. minucie spotkania z Krodzysk Vilgopolsky Wardi Bosna Wygrał Łukasz Trałka. Bramka, która dała drużynie Piotra Dvo ka szóste zwycięstwo w sezonie Najlepsza liga I najważniejsze punkty na tle walki o utrzymanie się w lidze.

Obejrzyj wideo
Za kulisami prac Sausage. Czy Chorwacja jest blisko Polski? Neymar płacze we Francji [SEKCJA PIŁKARSKA #77]

Po 17 rundach Ward zajmuje 11. miejsce w lidze z 20 punktami. Drużyna Dvo ெக்க k ma sześć punktów przewagi nad Stahlem Milkiem, który grał mniej w jednym meczu. Za tydzień Warda zagra z Beast Clive. Dzień wcześniej, niedziela, Jacoby Lupin Raków zdobywa Częstochowę.

Zespół Martina Chevroleta wciąż czeka na zwycięstwo z tego roku. W lidze Lupini przegrali nie tylko z Wardą Wisbach Zremisowali z Le Bosna i odpadli z Pucharu Polski, z którego odpadli Sojnisanga Sojnis. Jackleby zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli z 23 punktami. Chevrolet traci pięć punktów do 3. Rakowa.

Wdowiak podpisał kontrakt z Krakowem i może teraz grać w nowym klubie w lidze

Po wygranej Cornick stragan będzie trwał nadal

O ostatnich sekundach dodatkowego czasu gry decydują kibice oglądający mecz Cornick Jobs Że Stalowe mleko. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1, a decydującego gola zdobył Piotr Kravzic.

Stall wyszedł na prowadzenie w 7. minucie, kiedy padł strzał z Alexander College. Po 20 minutach kibice powinni objąć prowadzenie 2-0. Powinni byli, ale rzut karny został zmarnowany przez Maggie Tomasky. W 64. minucie kontaktową bramkę dla Zabreza zdobył Presmiswa Vinevsky.

Podniecenie!  Bayern strzelił trzy gole, wciąż tracąc punkty w Monachium!  Gol LewandowskiegoPodniecenie! Bayern strzelił trzy gole, wciąż tracąc punkty w Monachium! Gol Lewandowskiego

Stragan jest ostatni na stole i rozegrał jedną partię mniej niż Podbeskitsi Peelsko-piana, w którym traci dwa punkty. Corniche zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze, tracąc tylko jeden punkt do Rago. W następnej turze Stall podniesie się Kraków (Piątek), a Cornick zagra Lecchi Gtask (Sobota).

READ  Program Johna Boszewskiego „Warto mówić” odwołany przed emisją

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *