Kontuzja Tavaresa u kapitana Toronto Maple Leaves była wypadkiem, ale walka Perry’ego Folinho była nieunikniona

Kontuzja Tavaresa u kapitana Toronto Maple Leaves była wypadkiem, ale walka Perry’ego Folinho była nieunikniona

Napastnik Toronto Maple Leaves Nick Foligno (71) walczy z napastnikiem Montreal Canadiens Corey Perry (94) podczas pierwszego meczu pierwszego meczu kwalifikacji do Pucharu Stanleya 2021 na Scotiabank Arena.

John E. Sokolovsky / USA TODAY Sports via Reuters

Żaden gracz z Toronto czy Montrealu nie zobaczy hitu w czasie rzeczywistym. Jedyne, co zobaczyli, to konsekwencje.

Po niezgrabnym upadku na lód i niezamierzonym uderzeniu kolanem w podbródek, John Tavares zostaje wyrzucony.

Pod względem estetycznym istnieją różne rodzaje nokautów. Czasami dotknięta kończyna właśnie wyszła. Czasami jego zmysły szybko wracają. Było to jedno z przerażających wydarzeń, w których cierpiący był przytomny, ale smutny i nie panował nad sobą.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Kiedy pierwszy medyk na miejscu podniósł Tavares do pozycji klęczącej, kapitan zniesmaczał do tyłu, aż jego tułów zgiął się równolegle do nóg.

To jest punkt, w którym dyrektor generalny Maple Leafs, Kyle Dubas, zszedł z pawilonu zespołu do krokwi i zaczął biec po trybunach aż do poziomu śniegu.

W domu widzowie oglądali powtórki w zwolnionym tempie pod różnymi kątami – Tavares został rzucony na lód, skręcony ciałem, głowa do tyłu do kolan, a Corey Perry z Montrealu poruszał się na pełnych obrotach, nie mając dokąd pójść – gracze również patrzyli Tavares przywiązany do paska.

Kiedy kamery ustawiły się na kilku twarzach, najbardziej popielata z nich była twarz Berry’ego. Wszyscy znają jego reputację, która na początku wyrównywała rachunki. Ale zobaczenie go w tej chwili i uwierzenie, że miał taki zamiar, wymaga prawdziwej ironii.

Jednak nikt nie wie nic na pewno. Więc to, co stało się później, było najlepszym możliwym rezultatem po niefortunnym wypadku.

Po tym, jak Tavares zostaje zabrany, a jego kciuk błyska, gdy to robi, Perry prowadzi animowaną rozmowę ze swoim odpowiednikiem z Toronto, Nickiem Foligno. Druga siwa broda, Chia Weber z Montrealu, próbowała to ocenić, ale w końcu się poddała.

READ  Tegoroczne zawody Formuły E w Vancouver zostały przełożone

W kolejnym starciu Perry i Folinho ustawili się naprzeciw siebie. Odkręcanie kontynuowane. Perry poluzował rękawiczki, aby można było je upuścić na lód zamiast wyrzucić. I zaczęła się walka.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Jedynym celem Perry’ego było zdobycie kilku koszul Foligno, aby mógł go odeprzeć. Folinho zadał 14 ciosów, z których żaden nie padł bezpośrednio. Berry niczego nie rzuciła. Kanadyjczycy stali tam, żeby nasiąknąć jego serwetkami.

Gdy mecz się skończył, gracze uderzyli w kije, napięcie zelżało i mecz trwał dalej.

Symbol ten otrzymuje wiele złej prasy. Po zakończeniu gry Folinho roześmiał się, gdy pojawiło się słowo: „Nie widzę symbolu”.

Ale kod jest prawdziwy. Istnieje w określonym celu. To był przykład kodu wykonującego swoją pracę.

Prawdziwa zasługa tutaj powinna należeć do Foligno. Kiedy zaczęła się walka, zabrał potężnego ducha w mediach społecznościowych. o co chodzi? Czy nie widział, że kontuzja Tavaresa była wypadkiem? Co miała udowodnić bitwa?

Chodziło o dwa i pół okresów walk i gorzej. Oczywiście nie widział kontuzji. Nie bawią się telefonami w kieszeniach.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

A walka dowiodła, że ​​liście nie pozwolą nikomu poważnie skrzywdzić ich symbolu numer jeden i przeprosić, podnosząc rękę i mówiąc „źle”.

Pytany o to wielokrotnie później, Folinho był początkowo zaskoczony: „Nasz kapitan jest na lodzie. Nic poza tym. Perry jest zobowiązany … Myślę, że on po prostu radzi sobie z sytuacją i wszyscy się od niego oddalają”.

W końcu był wściekły: „Bronicie się nawzajem, dobrze czy źle”.

To ważne rozróżnienie w kodzie, które nie przekłada się na rzeczywistość. W prawdziwym życiu najważniejszy jest zamiar. W hokeju są trochę bardziej staroświeccy, jeśli chodzi o tego typu rzeczy. Nie ma znaczenia, czy myślisz, że coś się wydarzyło. Nadal jesteś za to odpowiedzialny.

READ  Dlaczego błyskawica „zrobi wszystko, co trzeba”, aby powtórzyć się trzy razy?

Końcowym rezultatem wypadku z wczorajszej nocy jest to, że Leaves stracił kamień węgielny zespołu po dziesięciu minutach, które, jak mają nadzieję, będą dwoma miesiącami kwalifikacji. Ich szanse na trofea spadły.

W tym kontekście to, co zrobił Folinho, było aktem miłosierdzia. Nikt nie chce widzieć, jak Levis prześladuje Perry’ego przez pięć lub sześć meczów, próbując sprawdzić go z tyłu głowy przy każdej nadarzającej się okazji, zwłaszcza Perry.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Foligno zwolnił Perry’ego z haczyka. Gra, która mogła zamienić się w krwawą łaźnię, pozostała na szynach. Kiedy Wayne Symonds z Toronto zaprosił Berry’ego do omówienia ich różnic bez użycia słów w dalszej części konkursu, Perry był w stanie odprawić go z godnością. To jest takie, jakie powinno być.

Nawet Berry to zrozumiał.

Perry powiedział później: „Nick wszedł i powiedział:„ Znajdźmy teraz kompromis i nie czekaj ”. – Tak. Powinieneś zrobić, co musisz.

Cóż, ci goście nie są Szekspirem, ale musisz podziwiać Singveroid.

Podobnie jak w przypadku Foligno, przesłuchujący wracali do Perry’ego, próbując wywołać jakąś emocjonalną manifestację. To byłby niewłaściwy człowiek do tego typu rzeczy.

Berry wzruszyła ramionami. „To wypadek”. „Wiem, że to wypadek, ale on jest ich przywódcą. Tak właśnie jest”.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Nie jest jasne, dokąd to będzie dalej. W chwili pisania tego tekstu wszystko, co zostało upublicznione na temat przypadku Tavaresa, to fakt, że był on hospitalizowany. Nieformalny piątek i potrzeba wypełnienia go wiadomościami stwarza dziesiątki wspaniałych okazji, aby ktoś po obu stronach powiedział coś głupiego i / lub prowokującego.

Ale przynajmniej w czwartek wieczorem kod zrobił coś, czego urzędnicy nie mogli zrobić – wymagał trybu łatwopalnego, a zasady nie zostały zaprojektowane tak, aby go obsłużyć i zapobiec wybuchowi.

READ  Listy NHL All-Star Game są omawiane przez NHL.com

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *