Koniec z FaceTime FOMO: Jak korzystać z aplikacji iPhone na Androida lub Windows

W systemie iOS 15 możesz dołączyć do rozmowy FaceTime z urządzenia iPhone, Android lub Windows.

Zrzut ekranu / Apple

Ta historia jest częścią Wydarzenie Apple, nasza pełna relacja z najnowszymi wiadomościami z centrali Apple.

Użytkownicy Androida i Windowsa mają powody do świętowania: wkrótce będziesz mógł dołączyć do znajomych korzystających z iPhone’a w rozmowach FaceTime. Apple ujawnił wiadomości na swojej dorocznej sesji Ogólnoświatowa Konferencja Deweloperów W poniedziałek wraz z kilkoma innymi Aktualizacje iOS, iPadOS i macOS.

FaceTime doczeka się wielu ulepszeń w przyszłości iOS 15 System operacyjny, który sprawi, że będzie wyglądał, jakby działał Powiększenie A Zespoły Microsoft, w tym widok siatki uczestnika i możliwość planowania połączeń. Nowy system operacyjny również przyniesie pliki dźwięk przestrzenny do FaceTime, który sprawi, że głosy ludzi będą brzmiały tak, jakby dobiegały z miejsca na ekranie, co zapewnia bardziej naturalny odbiór. Ale być może jeszcze bardziej ekscytujące jest otwieranie dostępu do urządzeń innych niż Apple — przynajmniej podczas korzystania z przeglądarki internetowej.

iOS 15 zostanie wydany na ogół jesienią. (Tutaj Jak pobrać wersję beta programisty Teraz.) Po pobraniu nowego systemu operacyjnego, oto jak możesz dołączać do połączeń FaceTime, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz.

Jak dołączyć do rozmowy FaceTime z urządzenia z systemem Android lub Windows

wwdc-2021-apple-035-ios-15-facetime.png

Użytkownicy systemów Android i Windows mogą dołączać do połączeń FaceTime z przeglądarki, jeśli mają łącze.

Zrzut ekranu / Apple

Jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android lub Windows i masz znajomego lub członka rodziny z urządzeniem Apple, mogą oni wysłać Ci łącze do rozmowy FaceTime za pośrednictwem wiadomości tekstowej, e-maila, WhatsApp lub zaproszenia z kalendarza. Po otrzymaniu linku wystarczy go kliknąć, a otworzy się on w przeglądarce. Stamtąd możesz dołączyć do rozmowy. To jest!

Jedno zastrzeżenie do tego uaktualnienia: aby zaplanować lub zainicjować połączenie FaceTime, potrzebujesz urządzenia Apple i konta Apple. Następnie możesz utworzyć łącze do udostępniania, aby zaprosić inne osoby, które będą mogły dołączyć ze swojej przeglądarki na urządzeniach z systemem Android lub Windows — bez konta Apple. Ale ci uczestnicy nie będą mogli dołączyć do połączenia, dopóki użytkownik Apple, który je skonfigurował, nie zatwierdzi go.

Apple zauważył na WWDC, że nawet w Internecie połączenia FaceTime są zawsze szyfrowane od końca do końca.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź te Wskazówki i porady dotyczące FaceTime A Wszystko, co musisz wiedzieć o iOS 15.


Teraz graj:
Patrz na to:

WWDC21: iOS 15 i wszystkie jego najlepsze funkcje


9:56

READ  Recenzje Galaxy S24 Ultra, przecieki Pixela 9 Pro, niespodzianka OnePlus 12R

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *