Kinga Duda z nowym projektem. Rozmawiał z krytykami Andrzeja Dudy

Kinga Duda z nowym projektem.  Rozmawiał z krytykami Andrzeja Dudy

  • Kinga Duda spotkała się z krytykami własnego ojca. Podczas kampanii prezydenckiej Brom negatywnie odniósł się do wypowiedzi Andrzeja Dudy na temat osób LGBT.
  • Czy ten temat został poruszony podczas wywiadu? Odpowiedź jest niejasna
  • Tymczasem działacze już zderzyli się z nienawiścią i komentarzami na temat „Klubu Młodzieży Pies”
  • Więcej takich informacji można znaleźć na stronie głównej Onet.pl

Wkrótce jednak w mediach rozeszły się informacje o ostatnich działaniach córki pary prezydenckiej Oprócz zdjęć gabinet prezydenta wydał oświadczenie o jego przebiegu. „Ma King Tzi W. Banaku” został uznany przez doradców prezydenta Kingę Dudę i Chugasa Respeckiego za „cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia” oraz „platformę dialogu na temat młodzieży i przyszłości”. Podczas rozmowy z przedstawicielami PROM temat brzmiał: „Próba rozwiązania sytuacji młodzieży i problemów, z którymi się boryka”.

Czy misja się powiodła? Zapytany o szczegóły, Pałac Prezydencki odniósł się do wcześniejszego komunikatu, dlatego zapytaliśmy o konsekwencje spotkania zaproszonych aktywistów.

Kinga Duda usłyszała o problemach młodzieży. Co dokładnie?

Alexandra Sava z zarządu PROM zgadza się, że został on uruchomiony przez Kingę Dudę i Chukasa Respeckiego. – Aby rozpocząć ten proces, zbadali, jak działają organizacje młodzieżowe i skontaktowali się z nami jako Krajowa Rada Młodzieży – mówi w rozmowie z Onetem.

Spotkanie trwało dwie godziny, a jego uczestnicy ze strony społecznej byli „bardzo pozytywni”. – To nasz pierwszy kontakt z Pałacem Prezydenckim. Mamy nadzieję, że przy wsparciu Prezydenta, dialog ten będzie jak najszerszy i pluralistyczny – mówi Sawa.

READ  Alstom zastosuje detekcję koła ELS-96 na kolei w Polsce

Jakie tematy poruszała Kinga Duda z delegatami młodzieży? Wśród wyzwań PROM w pierwszej kolejności wskazał na kryzys psychiatrii dziecięcej. Z relacji, którą usłyszeliśmy, zainteresowała się córka prezydenta i zadawała pytania na jej temat.

To jest coś, co było wielokrotnie opisywane w Onecie. Niedawno nasi dziennikarze opisywali wpływ epidemii na stan psychiczny młodych Polaków. W lutym raport przedstawiony Grand Press został opublikowany na naszej stronie internetowej „Miłość w czarnym wieku”, W którym Janus Sverdner przedstawił historię dwóch pacjentów oddziału psychiatrycznego w Gusfo.

Poza psychologią dziecka na spotkaniu poruszono także kwestie młodzieży na rynku mieszkaniowym i pracy. Poruszono kwestię statusu prawnego rad młodzieżowych gmin, rad powiatów oraz spotkań Woitship. Rozmowa wiązała się z problemami sygnałowymi, a próby ich rozwiązania będą przedmiotem dalszej dyskusji w ramach cyklu „Młodzież w pałacu”.

Zdjęcie: Jacob Simchuk / President’s President

Zdjęcie z pierwszego spotkania Kingi Dudy w ramach cyklu „Młodzież w Pałacu”

„Klub Młodzieżowy Pies”? Kinga Duda spotkała się z krytykami swojego ojca

W rozmowie z Onetem Brom podkreśla, że ​​reprezentuje niezależny związek oddolnych, organizacji młodzieżowych i różnych grup młodzieży. Jego komitet składa się z przedstawicieli Młodych Demokratów, czyli młodzieżowych członków Platformy Obywatelskiej i Związku Harcerstwa RP. Jednak obecni na spotkaniu aktywiści już wcześniej spotkali się z falą nienawiści w postaci komentarzy do powołania Kingi Dudy do „Ligi Młodych Bais”.

READ  Champion Bayernu, Borussia Dortmund R.P. Lipsk | Bundesliga

– Wystarczy, żeby przekonać się, że wystarczy przeczytać nasze pozycje na stronie – pytamy. W trakcie kampanii prezydenckiej PROM wyraziła zdecydowany sprzeciw wobec wprowadzenia mowy nienawiści i wykluczenia jej z debaty publicznej.

„Wszyscy ludzie w Polsce mają pozbawione praw wyborczych prawo do godności i szacunku, a powstrzymywanie się od retoryki i nieludzkości wobec jakiejkolwiek grupy społecznej, w tym mniejszości, należy uznać za powszechnie niedopuszczalne.

„Wiele z tych stwierdzeń nie powinno mieć miejsca w debacie publicznej w kraju, w którym Konstytucja zakazuje dyskryminacji na jakiejkolwiek podstawie w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym” – dodała młodzież.

Czy Kinga Duda słyszała o problemach osób LGBT? „Mówiono o zwolnieniu”

Podczas przemówienia wyborczego w Brexicie prezydent powiedział to „Próbują nam powiedzieć, że osoby LGBT to ludzie, taka jest ideologia”.To „naciskanie na dzieci” to „nowy bolszewizm”.

Gdy tylko zostaną ogłoszone wyniki drugiej tury głosowania, przypomnimy, że Kinga Duda w wieczór wyborczy. LGBT odwołał się od ludzi. – Nie bójcie się zostawić domu każdemu w naszym kraju, bez względu na to, jaki mamy kolor, chciałbym zaapelować do kogo wspieramy i kogo lubimy. Wszyscy jesteśmy równi. Powiedział, że wszyscy jesteśmy równi i nikt nie zasługuje na nienawiść.

Czy podczas spotkania z Kingą Dudą omówiono sytuację społeczności LGBT w Polsce? – Zwykle chodzi o wykluczenie społeczne, polaryzację społeczną, która dotyka również młodsze pokolenie – odpowiada Aleksandra Sava.

READ  Polska | Płaca minimalna zostanie zwiększona z wcześniej ogłoszonych – BAL

Co robi Kinga Duda? Jest jeszcze jeden projekt

Kinga Duda nie tylko interesuje się problematyką młodzieży, ale także zajmuje się tematami związanymi z jej edukacją. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jacqueline Kancelaria Prezydenta zajmuje się sprawami związanymi z ustanawianiem sędziów pokoju.

– Zrobiła doskonałe badanie. Jest niezwykła, bardzo utalentowana, oddana, dobra i bardzo zwyczajna – powiedziała w rozmowie z Faktem kolejna doradczyni prezydenta Sofia Romasveska.

Justice of the Peace, promowane przez Pave Kukisa, to rozwiązanie znane obecnie ze Stanów Zjednoczonych, ale w przeszłości działające na terenach II RP. Są wybierani i skazani w prostych sprawach cywilnych.

W wywiadzie dla RMF FM w piątek szef gabinetu prezydenta Christoph Skersky powiedział, że w styczniu zostanie utworzony komitet wykonawczy, który zajmie się ustawą o sędziach pokoju. W takim przypadku Andrzej Duda może skonsultować się i przedłożyć stosowny rachunek. Czy Kinga Duda będzie kapitanem drużyny? Prezydencki minister odpowiedział, że nie wie, jakie będą wyniki personelu.

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści.

(mba)

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *