Kim Kardashian prezentuje swój gotycki świąteczny wygląd: „Wygląda śmiesznie”

Kim Kardashian prezentuje swój gotycki świąteczny wygląd: „Wygląda śmiesznie”
Kim Kardashian prezentuje swój gotycki świąteczny wygląd: nie dostałam nakazu dotyczącego ubioru

Fani Kim Kardashian mają obsesję na punkcie tego, że gwiazda przebiera się za 15-latkę na wielkiej imprezie bożonarodzeniowej mamy Kathy Hilton, zorganizowanej przez Paris Hilton.

Gwiazda reality show została skrytykowana za to, że poszła na galę w ciemnym stroju, w czarnych skórzanych spodniach z wysokim stanem i T-shircie z grafiką.

„Wszyscy są ładnie ubrani, a Kim wygląda jak 15-letnia nastolatka, która została zmuszona do pójścia na imprezę rodziców” – napisała fanka w poście na Instagramie z Paryża.

Inny serwis społecznościowy żartował, że gwiazda Kardashian „nie dostała notatki dotyczącej ubioru”, jak ktoś to ujął: „Czy Kim nie rozumiała misji stroju na przyjęcie świąteczne?”

Jeden z fanów skomentował: „Myślę, że Kim Kim jest przebrana na Halloween, podczas gdy inni są elegancko ubrani na przyjęcie bożonarodzeniowe”.

„Kim wygląda śmiesznie w tym stroju” — powiedział radośnie jeden z użytkowników, podczas gdy drugi skrytykował wybór stroju założyciela Skims na ten wieczór.

Dlaczego Kim zawsze stara się przyćmić otaczających ją ludzi, robiąc jej zdjęcia? Jeden z komentarzy brzmiał: „Tak żałosny i beznadziejny, że nikogo nie obchodzi, kiedy w pobliżu jest Paryż”.

READ  Gisele Bündchen przeżyła poważną tragedię po rozstaniu Toma Brady'ego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *