Kim Kardashian dzieli się nowymi zdjęciami z wakacji swoich dzieci: „Przerwa wiosenna”

Kim Kardashian dzieli się nowymi zdjęciami z wakacji swoich dzieci: „Przerwa wiosenna”

Kim Kardashian cieszy się słońcem z rodziną!

W poniedziałek 8 kwietnia 43-letni założyciel SKIMS opublikował serię… Stabilizuje Na Instagramie jej dzieci cieszące się wiosenną przerwą na Turks i Caicos.

W okrągłym poście zatytułowanym „Przerwa wiosenna” najstarsza córka Kardashian, lat 10, North West, została po raz pierwszy uchwycona uśmiechnięta, gdy niosła na plecach swoją kuzynkę True Thompson do domu. Matka 5-letniej Khloe Kardashian była już wcześniej widziana na zdjęciach z wycieczki, jak spędzała czas z Kim na plaży.

Obok niego pojawił się najmłodszy syn Kima, 4-letni Psalm, gdy w kamizelce ratunkowej spacerował po plaży po czystym, błękitnym morzu. W innym ujęciu siedział na łodzi, ciesząc się słoneczną scenerią.

Najmłodszy syn Kim Kardashian, Psalm West, przebywa na Turks i Caicos.

Kim Kardashian/Instagram


Córka Kima, 6-letnia Chicago, również została schwytana na czymś, co wyglądało na tę samą łódź, gdy wyjrzała za krawędź. Podczas rejsu łodzią do rodziny dołączył wodny przyjaciel, a delfin widoczny na poniższym zdjęciu pływał obok nich w wodzie.

Najstarszy syn Kima, 8-letni Saint, również pojawił się na zdjęciu, gdy siedział na tej samej łodzi, a dołączył do niego młody przyjaciel. Fan sportu uśmiechnął się szeroko, zakładając swoją ulubioną koszulkę piłkarską Interu Miami.

Inne zdjęcia w poście obejmowały motocykl zaparkowany na plaży oraz powiększone ujęcie zalanej słońcem plaży, na której Kardashian i jej dzieci, które dzieli z byłym mężem Kanye Westem, spędzają czas na wakacjach.

Najstarszy syn Kim Kardashian, Saint West na Turks i Caicos.

Kim Kardashian/Instagram


Wyglądało na to, że podczas podróży rodzina obchodziła także wcześniej urodziny True, która 12 kwietnia skończy 6 lat, ponieważ na ostatnim zdjęciu ułożone były ogromne różowe balony z napisem „Happy Birthday True”.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Najnowsze zdjęcia Kim z wakacji pojawiły się po tym, jak podzieliła się kolejnymi migawkami z weekendowej podróży na Turks i Caicos.

7 kwietnia Kardashianie Gwiazdka wysłana Zdjęcia z Instagrama Sądząc po jej wyglądzie, miała plażowy wygląd w zachodnim stylu, ponieważ miała na sobie brązowe bikini z wężowym nadrukiem i czarne. Kowbojski kapelusz Od Kimo Sub z Kimo Sub Elec Krawat polo.

„To nie Teksas… to Turcy” – podpisała zdjęcia, żartobliwie odnosząc się do tekstu piosenki country Beyoncé nr 1 „Texas Hold 'Em”.

READ  Rodzina Gucci jest zła na nowy film Ridleya Scotta Nowości

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *