Kiedy się zaczyna i wszystko, co wiemy

Jest to gra elektroniczna Rozdział 2 sezonu 6 dobiega końca, a Epic Games zaczyna podkręcać szum w 7 sezonie gry. Jest wiele rzeczy, których deweloper nie ujawnił, ale jest kilka rzeczy, które możemy ustalić przed startem nowego sezonu. Z niewielkim podekscytowaniem, które widzieliśmy, nowy sezon powinien zawierać nieziemskie wrażenia, które dodadzą grze kilka nowych, ekscytujących zmarszczek. Oczywiście nowy sezon będzie zawierał nową kartę bitewną, motyw i elementy kosmetyczne. Podobnie jak w poprzednich sezonach, gracze mogą spodziewać się ważnego wydarzenia, które zakończy wydarzenie, wraz z uruchomieniem nowego motywu. Poniżej podsumowaliśmy wszystko, co do tej pory wiemy Jest to gra elektroniczna Rozdział 2 sezon 7.

Epic Games to potwierdziło Jest to gra elektroniczna Rozdział drugi, sezon siódmy, rozpocznie się 8 czerwca. Niestety nie ogłoszono, kiedy wydarzenie się rozpocznie, ale ogłoszenie na pewno nadejdzie w ciągu najbliższych kilku dni.

Epic Games wcześniej wskazywało, że w tym sezonie zakończy się fabuła Zero Crisis. Sezon 6 rozpoczął się epickim zwiastunem Avengers: Koniec gry reżyserzy Joe i Anthony Rousseau zawarte nai bardzo trudno byłoby go przekroczyć, jeśli chodzi o skalę. Biorąc pod uwagę zaległości, które widzieliśmy w historii Zero Crisis, mamy nadzieję, że wynik spełni oczekiwania!

Wkraczając w sezon 7, wiemy, że temat będzie dotyczył kosmitów i UFO. W ciągu ostatnich kilku tygodni Znani influencerzy i banery na DVD wysłane pocztą który wyświetla materiał filmowy nad dronami dziwnych symboli. Niektóre z tych symboli są również widoczne na mapie. teraz, Obcy zaczęli porywać graczy, przed pozostawieniem ich w różnych miejscach. Do tej pory Risky Reels wydaje się być obszarem, w którym pojawiały się najczęściej.

Jak w przypadku każdego nowego sezonu, gracze mogą spodziewać się nowej przepustki bojowej. Ponieważ kosmici odgrywają dużą rolę w tym sezonie, czas może być idealny dla pojawienia się międzygalaktycznego łowcy nagród, Samusa Arana z Nintendo. Jak wskazywały plotki. Niestety nie ma sposobu, aby wiedzieć, czego się spodziewać. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni pojawią się przecieki, które dadzą nam lepszy pomysł! Na razie fani będą musieli czekać i patrzeć.

READ  niespodzianka! Do sieci wyciekły dane techniczne iPhone'a 15 Pro Max – aktualizacja aparatu, elegancki wygląd, szybkie ładowanie i nie tylko

Co masz nadzieję zobaczyć w nowym sezonie Jest to gra elektroniczna? Czy jesteś podekscytowany nowym motywem gry? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Mówiąc o wszystkich rzeczach związanych z grami!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *