Kiedy i gdzie Iga Whitech ogląda mecz? 83 1,83 mln Zaczyna się walka o tenis

Kiedy i gdzie Iga Whitech ogląda mecz?  83 1,83 mln Zaczyna się walka o tenis

W pierwszej rundzie konkursu w WTA w Dubaju Żadnego blasku Miała wolną regułę, więc mecz zaczyna się od 1/16 finału. Polski delegat niedawno dotarł do czwartej rundy rozgrywek singlowych Australian Open, a druga runda zmieszała się z Yugosem Kubotem, aby wygrać zawody WTA 500 w Adelajdzie. இகா witek Następnie pominęła start zawodów WTA 500 w Doha, ale teraz wróciła!

Obejrzyj wideo
„Z niecierpliwością czekamy na mecze Igi Wistek z zawodniczkami takimi jak Serena Williams”

Iga Świątek z kolejną szansą na sukces

Misoki Toy (77. WTA) z zawodów WTA W Doha odpadł w 1/8 finału. Japończyk przegrał z Eleną Svitolina 1: 6, 2: 6. Zabawka musiała przejść kwalifikacje, aby awansować do etapu 1/16. W pierwszym meczu pokonał Magdalenę Froch 7: 6, 6: 3. Następnie zmierzył się z moim Shuo Liangiem, który w secie pokonał Mizaki Toy 6: 3, 6: 1, ale 29-latek okazał się „szczęśliwym przegranym” w kluczowych nawiasach. W poprzedniej fazie WTA 500 Dubai Bologna Hercogs wygrała 6: 2, 4: 6, 6: 3.

Iga ąwiątek ujawniła swoje największe marzenie. „Nie dotyczy tenisa”

Iga Świątek Jednak po niedawnym sukcesie solisty w Adelajdzie znalazł się na szczycie rankingów WTA w swojej karierze. Obecnie 19-latek zajmuje 15 miejsce. Rozstawienie numer osiem rozpoczyna się na WTA 1000 w Dubaju. Reprezentacja Polski wygrała ostatnie pięć meczy, nie przegrywając ani jednego seta. Ostatnia porażka Swedka miała miejsce na Australian Open, który był znakomity Simona Halep (3. WTA).

Iga Świątek – Misoki Toy. Gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie WTA 1000 w Dubaju? Transmisja telewizyjna, strumień online

Iga Świątek zmierzy się z Misokim Doi w 1/8 finału WTA 1000 w Dubaju we wtorek (9 marca) według czasu polskiego. Obie Tenisiści Do tej pory nie zagrali w żadnej oficjalnej grze. Spotkanie będzie transmitowane na stronie Canal + Sports lub na stronie canalplussport.pl. Dostępne w portalu Live Coverage W aplikacji Sport.pl i Sport.pl LIVE.

READ  Jacy nauczyciele są najbardziej poszukiwani w 2022?

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *