Kariera ringowa Chucka Taylora w AEW może dobiec końca

Kariera ringowa Chucka Taylora w AEW może dobiec końca

Chuck Taylor mógł legalnie stoczyć swoją ostatnią walkę.

W zeszłym tygodniu podczas promocji AEW Dynamite Orange Cassidy powiedział, że powiedziano mu, że Taylor nigdy więcej nie będzie walczył. Taylor ostatni raz walczył, gdy 27 kwietnia na odcinku Rampage przegrał mecz na parkingu ze swoim byłym partnerem z tag teamu, Trentem Berettą. W tej historii za niezdolność Taylora do rywalizacji obwiniano Berettę, która po meczu zaatakowała go kluczem w kostkę.

Dave Meltzer stwierdził w biuletynie Wrestling Observer, że kontuzja Taylora jest uzasadniona. Obecnie panuje przekonanie, że Taylor już nigdy nie będzie mógł walczyć:

W telewizji rozmawiali o możliwym zakończeniu kariery Chucka Taylora. W opowieści mówią, że to koniec, ale dają im też pole manewru. Z tego, co nam powiedziano, to, co powiedziano w telewizji, było prawdą i obecnie panuje przekonanie, że Taylor nigdy więcej nie będzie mógł walczyć. Excalibur powiedział w programie, że biorąc pod uwagę charakter złamania i obecność martwicy kości (śmierci kości) we fragmentach pod chrząstką, kontuzja prawdopodobnie oznaczała koniec kariery. Stingowi, Bryanowi Danielsonowi, Katsuyori Shibatie, Adamowi Copelandowi i Christianowi Cage’owi z pewnością powiedziano to na tej liście i prawdopodobnie w to uwierzyli, a poza tym wszyscy wrócili i dokonali wspaniałych rzeczy, więc zawsze uważam, że nic nie jest pewne. Powiedzieli, że nawet po operacji może nie przeżyć i najprawdopodobniej nie wróci. Kariera Billy’ego Grahama zakończyła się z powodu tych samych problemów związanych ze śmiercią kości w kostce i biodrze.

Taylor jest częścią składu AEW od chwili powstania firmy w 2019 roku. PWG, ROH, NJPW, CHIKARA i EVOLVE to tylko niektóre awanse, o które walczył wcześniej.

Taylor, Cassidy i Beretta byli najlepszymi przyjaciółmi aż do zeszłomiesięcznego wydarzenia, w którym Beretta zwróciła się przeciwko Cassidy’emu. W tym tygodniu na platformie Dynamite odbył się mecz singlowy pomiędzy Cassidy i Berettą. Cassidy wygrał, ale Beretta zaatakował go po meczu.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *