Kareena i Lee Jae Wook z AESPA rozstają się z powodu obraźliwych komentarzy i rozczarowania fanów – Asian Junkie

Kareena i Lee Jae Wook z AESPA rozstają się z powodu obraźliwych komentarzy i rozczarowania fanów – Asian Junkie

Zaledwie pięć tygodni temu rozpoczął się ich związek Ogłoszono Karinę z aespa i aktora Lee Jae Wooka Potwierdził. Ponieważ dopiero zaczęli się spotykać, wydawało się, że trudno jest im poradzić sobie z całą uwagą, a teraz podobno zerwali, częściowo z powodu uwagi.

Według ekskluzywnego raportu Tenasia, Kareena i Lee Jae Wook zakończyli swój związek pięć tygodni po ogłoszeniu randki. Tenasia stwierdziła, że ​​powodem ich separacji był ból psychiczny, jaki odczuwali w związku z obraźliwymi komentarzami pod ich adresem, a także współczucie fanom.

C-JeS ją Niektórzy Zerwali, ale powołując się na bardziej ogólne skupienie na pracy, „aktor Lee Jae Wook zdecydował się zakończyć związek, aby skupić się na swojej pracy, którą obecnie kręci. Obaj pozostaną dobrymi kolegami i będą się wspierać.

W pewnym sensie nie jest zaskoczeniem, że Kareena musiała to zrobić Wydaj odręczne przeprosiny fani czekali na wieści, ale frustrujące jest to, że pod tym względem sytuacja prawie się cofa, a fani prawdopodobnie czują się bardziej wzmocnieni niż kiedykolwiek, mając nieco mniejszą kontrolę nad życiem randkowym swojego ulubionego psychola. Międzynarodowi fani mogą próbować ukryć się za koreańskimi fanami, ale są równie źli, znajdują inny sposób na nienawiść do każdego związku. Wiesz, takie rzeczy jak świadomość, że facet na zdjęciu powyżej wygląda „paskudnie”.

READ  FTR traci tytuły AAA Tag Team na Noche de Campeones – WON/F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *