Kamil Stokes zgubił się podczas remontu. Nagle rzucił się w stronę stołu [WIDEO]

Kamil Stoch Sprawdził, jakie nagrody otrzymają polscy zawodnicy ”- podsumował całą sytuację komentator sportowy DVB Presmis Poppies.

Obejrzyj wideo
„Kamil Stokes podąża za trzecią kryształową kulą w swojej karierze”

Zabawny błąd Stokesa przy dekorowaniu po drużynie! Natychmiast wyszedł po nagrody

Polacy w przeciwieństwie do rywali przywitali się z nimi i ruszyli w stronę Norwegów, ale Stokes rozstał się w kierunku stołu. Po chwili zauważył, że jego kolegów z drużyny nie ma przy nim i postanowił wrócić za nimi, aby uścisnąć sobie dłoń. Norwegowie. Potem szybko wbiegł z powrotem do stołu i podniósł swoje ulubione prezenty oraz drewniany płatek śniegu, który cała drużyna chciała jako trofeum za drugie miejsce.

Fani chcieli zobaczyć mistrzostwa świata w Saksonii. Efekt? 50 mandatów i 21 wniosków sądowych

AustriacyZwycięzca meczu nie powtórzył błędów Stokesa, najpierw gratulując pozostałym dwóm drużynom, potem idąc do nagród i stając na najwyższym stopniu sceny.

Granroot ma największe problemy w Jakoban.  Przyznał: nie wierzę.  To jest niesamowiteGranroot ma największe problemy w Jakoban. Przyznał: nie wierzę. To jest niesamowite

Niedziela bez nerwów. XVI Konkurs Indywidualny w Jacoban

W niedzielę jakobin Mecz jest również zaplanowany na mecz indywidualny. Wystąpi sześciu polskich zawodników – Kamil Stoch, David Kubaki, Andrzej Stokana, Clemens Muraka, Pave Vusek i Jacob Walney. Zaginiony Piotr Iya, który został zdyskwalifikowany. narzeczona Test rozpocznie się o 15:00, a pierwsza seria rozpocznie się o 16:00.

Nieufność do Austrii. Nieufność do Austrii. „Zwariowany!”. Hooper zapytał Kubakiego, nie wierząc w to

READ  USA pokonały Polskę i awansowały do ​​finału tenisowego United Cup

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *