Kamil Stoch skomentował decyzję jury o zmniejszeniu zgłoszeń w drugiej serii

Kamil Stoch W konkurencji Klington zajął drugie miejsce po skokach na 138,5 i 134 metry. Wygrał z nim tylko człowiek, który dominował w tym sezonie Pucharu Świata i lider kategorii generalnej, Holver Eckner Granerut.

Obejrzyj wideo
Niemcy czekają prawie 20 lat na sukces w DCS. „Ciężkie czasy przed Hornetem”

Kamil Stoch wyjaśnia zmiany w swoich zakładkach

– Ciekawa rywalizacja, w takich sytuacjach zawsze dzieje się coś ciekawego. Z mojej perspektywy myślę, że się odnalazłem. Nie wiem, jak długo, ale dzisiaj wiele rzeczy poszło nie tak. W większości przypadków znalezienie szczegółów w moich zakładkach zajmuje dużo czasu, byłem w ich pobliżu, ale teraz jest w zasadzie to samo, cieszę się, że byłem zaskoczony – wyjaśnił Camille Stokes w wywiadzie Gra DVB.

Polska goni Norwegię. Klasyfikacja generalna Pucharu Krajów

– To takie trudne, to szczegóły. To centymetry. Przód, tył, góra, dół. Jeszcze trudniej mi to wyjaśnić. Drobne rzeczy, takie jak ta, muszę ciężko pracować przez długi czas. A warunki? Generalnie rówieśnicy nie powinni pomagać, ale dzisiaj, paradoksalnie, udało mi się zmienić te warunki na swoją korzyść – powiedział Stoch.

Kamil StochZbliża się Kamil Stosh! To generalna klasyfikacja mistrzostw świata

Stokes ma zaledwie 112 punktów za Eisenbichlerem

Krótko przed skokami Polaków zmieniono po wojnie długość skoku Pawłowskiego w dal, osiągając 142,5 metra. – W dzisiejszym meczu nie wywarło to dużego wpływu. Wiadomo, że sędziowie muszą reagować na to, co się dzieje. Byli daleko SkokiWięc coś musi się zmienić – zaznaczył Stoch. Zapytano go również o zasłonę dymną w postaci słabych zakładek we wstępie Seria Test. – Zasłona dymna wyszła nieświadomie. Warto skakać świadomie i dobrze, czasem nie mogę znaleźć tego, czego szukam w moich zakładkach, a jest gorzej. Ale teraz skoczył, było dobrze – mówił Kamil Stoch.

READ  W Polsce węgiel nie jest już królem – ale jego symbol – POLITICO

Wielki Kamil Stoch w Klingonie!  Dwie piękne zakładki.  Granerut nie dotarłWielki Kamil Stoch w Klingonie! Dwie piękne zakładki. Granerut nie dotarł

W kategorii ogólnej Kamil Stokes zmniejszył swoją stratę do wicemistrza, Marcusa Eisenhower – Teraz to 112 punktów. Niedziela, kolejny mecz Jeśli lgną. Od godziny 14.30 przedmowa odbędzie się półtorej godziny wcześniej. Na żywo na Sport.pl.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *