Kamienice i apartamenty proponowane do zabudowy u podnóża Dilworth Mtn. – Wiadomości z Kelowna

Nowy rozwój Delworth

Proponowana jest nowa inwestycja mieszkaniowa na Denali Drive u podnóża Mount Dilworth.

MQN Architects stara się o pozwolenie na budowę 79 lokali. Twierdzą, że projekt jest już zgodny z regulaminem zagospodarowania przestrzennego.

Wniosek o pozwolenie na budowę obejmuje oddanie do użytku dwu- i trzykondygnacyjnych kamienic wielorodzinnych oraz różnorodnych pomieszczeń użytkowych.

„Kamienica składa się z dziewięciu jednostek z trzema sypialniami i znajduje się przed parkiem, tworząc przyjazną dla pieszych ulicę” – czytamy we wniosku.

Trzykondygnacyjny kompleks apartamentów zlokalizowany jest nad parkiem i składa się z 70 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych.

„Przestrzeń socjalna znajduje się na głównym piętrze budynku mieszkalnego z odkrytym basenem, wanną z hydromasażem i różnymi miejscami do siedzenia”.

Na dachu apartamentu dostępna jest przestrzeń na udogodnienia, w tym więcej miejsc do siedzenia i pomieszczeń socjalnych.

Inwestycja przy 777 Denali Drive ponownie znajduje się na stromym terenie wegetacyjnym.

Szczegóły we wniosku wskazują, że byli w stanie zminimalizować wpływ na zbocza wzgórz, zmniejszając wymagania dotyczące wycinania i zasypywania w ramach projektu.

Wniosek kończy się: „Naszym zamiarem i celem tego projektu jest stworzenie przyjaznego dla pieszych rozwoju zorientowanego na społeczność, jednocześnie tworząc interesującą architekturę poprzez artykulację, formę i aglomerację”.

READ  1969 Mustang jest przedmiotem batalii sądowej z rodziną w Kolumbii Brytyjskiej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top