Joe Kooy reaguje na reakcję gospodarza Złotych Globów i atakuje autorów dowcipu

Joe Kooy reaguje na reakcję gospodarza Złotych Globów i atakuje autorów dowcipu

Joe Kooy wspomina swój kontrowersyjny pobyt w roli gospodarza ceremonii wręczenia Złotych Globów 2024, która zebrała głównie negatywne recenzje od krytyków i widzów. Po tym, jak powiedział wcześniej „GMA 3”, że „trochę zawiódł” jako gospodarz i ma „wolny wieczór”, powiedział komik stand-upowy Dołącz do Los Angeles Times już teraz Aby skomentować największe kontrowersje, jakie pojawiły się wokół jego pracy jako gospodarza. Według „Los Angeles Times”: Coy został zatrudniony 10 dni przed ceremonią wręczenia nagród, jego zespół scenarzystów został wybrany zaledwie „osiem dni przed występem”, wszyscy spotkali się osobiście „dwa dni wcześniej”, a „monolog odbył się dzień wcześniej”.

„Nadal pisaliśmy, dopóki nie powiedzieli, że żyjemy” – powiedział Coy. „Dość chłodno to czyta, nie miałem okazji nad niczym pracować. I to nie jest wymówka, po prostu próbuję namalować obraz, ponieważ nie sądzę, żeby ludzie, w żadnej sytuacji, rozumieli, jak to jest nastawione na zwycięstwo Jeśli zapiszę tę sytuację na kartce papieru i zapytam: „Czy chcesz to zrobić?” Gwarantuję, że wszyscy odpowiedzą: „Nie”. Cieszę się, że to zrobiłem, ponieważ podjąłem to wyzwanie.

Najbardziej kontrowersyjny okazał się monolog Coya. Został oskarżony o seksizm za żart, w którym porównał „Oppenheimera” Christophera Nolana do „Barbie” Gerwiga.

„Oppenheimer” powstał na podstawie 721-stronicowej, nagrodzonej Nagrodą Pulitzera książki o Projekcie Manhattan, a „Barbie” opowiada o plastikowej lalce z dużymi piersiami” – powiedział, a publiczność zareagowała chichotem. Biorąc pod uwagę, że Barbie aktywnie walczy ze stereotypami dotyczącymi płci, wielu widzów Złotych Globów uznało żart Koi za niesmaczny i ograniczający. Stwierdził, że żart nie zrobił na Gerwigu większego wrażenia BBC Radio 4 dzisiaj Kilka dni po imprezie: „No cóż, nie myli się. To pierwsza masowo produkowana lalka z piersiami, więc miał rację.

READ  W najnowszym zwiastunie Batmana iskry latają między Caped Crusader i Catwoman

„Reakcja na żart o Barbie. To, co się mówi, brzmi: stary, myślę, że nie rozumiesz, kim jestem jako osoba. Wiesz, co mam na myśli? prasowacz Powiedział „Los Angeles Times”.. „Bo jeśli kiedykolwiek mnie widziałeś, zobaczysz, jak bardzo chwalę i podkreślam kobiety, od mojej byłej po mamę”.

Kontynuował: „Opowiadam żart – co się stało ze społeczeństwem, w którym nie możemy już nawet żartować ze sobą”. „Kupiłam ten film. Wspierałam ten film. Tak, to jest historia, której potrzebowała ta lalka. I cieszę się, że teraz są ludzie, którzy wyglądają jak moja mama i mogą to wspierać”.

Coy został również oskarżony o rzucenie swojej książki pod autobus podczas swojego monologu, po tym jak kilka żartów upadło. „Część napisałem ja, część on napisał” – powiedział publiczności. „Tak, dostałem ten występ 10 dni temu! Chcesz doskonałego monologu? Yo, zamknij się. Żartowałeś, prawda? Poczekaj, napisałem kilka z nich i to z nich się śmiejesz”.

„Uwielbiam moją książkę. Kocham całą trójkę i wykrzyczałem im wszystko. Powiedziałem im, że to był moment, w którym po prostu ją dostałem” – Coy mówi teraz „The Times”. „Kocham ich i nie mogę przestać mówić o nich w każdym wywiadzie. Rozwalili im tyłek, stary. Jest wielu świetnych ludzi, którzy wykonują debiutanckie ruchy. To był krok początkującego. Ci pisarze są kretynami i wcale nie było to moją intencją. Byli niesamowici, wspierali mnie i muszę się upewnić, że to naprawię, i tak się stanie, zawsze to zrobię.

„To szalone, ponieważ dzień wcześniej wszyscy tu siedzieliśmy i był to pierwszy raz, kiedy wszyscy spotkaliśmy się osobiście, a dzień wcześniej musieliśmy wygłosić ten monolog” – kontynuował. „Jeden raz to wszystko, co mieliśmy. To była najbardziej szalona rzecz”.

READ  Twój horoskop dzienny: 19 lutego 2024 r

Coy powiedział wcześniej „GMA 3”, że kontrowersyjny żart Taylora Swifta, w którym stwierdził, że piłka po ziemi nie uderzy tak jak NFL podczas meczu Kansas City Chiefs, był „trochę powierzchowny” i „dziwny”. Chociaż recenzje były w większości negatywne, Coy zyskał wsparcie ze strony innych komików i gospodarzy rozdań nagród, takich jak Steve Martin i Whoopi Goldberg.

„Chylę czoła przed każdym, kto wychodzi na scenę, aby poprowadzić galę wręczenia nagród na żywo” – napisał Martin w Threads po trzykrotnym prowadzeniu ceremonii wręczenia Oscarów. „To bardzo trudna praca… Gratulacje dla Joe Coya, który wziął udział w najcięższym koncercie w showbiznesie, podczas którego został trafiony i chybiony, i czuł się lekko na nogach, a teraz ma dwadzieścia minut nowego materiału dla swojego podstawka!”

„Organizowanie przyjęć jest brutalne” – dodał Goldberg, zdobywca EGOT i czterokrotny gospodarz Oscarów w „The View”. „Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w takich pokojach i spieszysz się tam, to strzał w dziesiątkę albo tęsknię za Missing. Nie wiem, czy to jest ten pokój. Nie wiem, czy to żarty. Nie widziałam go. Ale wiem, że jest tak dobry, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o stand-up.

Głowa do przodu stronie internetowej Los Angeles Times Aby przeczytać w całości najnowszy wywiad Coya.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *