Jak oglądać Mistrzostwa Świata Mężczyzn IIHF: USA vs. Polska

OSTRAWA, Czechy – Mistrzostwa Świata Mężczyzn IIHF kontynuują końcówkę fazy grupowej, a Stany Zjednoczone mają nadzieję na łatwe trzy punkty przeciwko Polsce w piątek.

Amerykanie słabo rozpoczęli turniej. Po przegraniu ze Szwecją na otwarcie turnieju, USA z łatwością pokonały Niemcy. Jednak we wtorkowej porażce ze Słowacją zdobyli tylko jeden punkt. W czwartek drużyna USA powróciła powyżej 0,500 po zwycięstwie 5:0 nad Francją. W rezultacie Amerykanie zajmują trzecie miejsce w grupie B z Łotwą.

Matt Boldy i Johnny Gaudreau prowadzą USA z po 6 punktami.

Polska wciąż szuka pierwszego zwycięstwa. Rozgrywki grupowe rozpoczęli od odważnego ataku przeciwko Łotwie w ubiegłą sobotę, przegrywając w dogrywce. Od tego czasu spadły do ​​Szwecji, Francji i Słowacji. Z jednym punktem zajmują ostatnie miejsce w grupie, tracąc pięć punktów do czwartego miejsca. Macia Krzysztof była jedyną zawodniczką, która dla Polski zdobyła dwa gole.

Mistrzostwa Świata Mężczyzn IIHF (Grupa B)

USA (1-1-1) vs. Polska (0-1-3)

Gdy: Piątek, 17 maja

Czas: 14:00 czasu wschodniego

Gdzie: Ostrava Arena (Ostrawa, Czechy)

Kanał: Sieć NHL

Strumień: FuboTV (bezpłatny okres próbny), katapultować, Strumień DirectTV

Śledź mecz tutaj

READ  Zobacz World Athletics Continental Tour Lekkoatletyka z Solav, Polska

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *