Jak George zginął w Młodym Sheldonie? Co się stało z Lance’em Barberem?

Jak George zginął w Młodym Sheldonie?  Co się stało z Lance’em Barberem?

Wszystkie prezentowane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże Soaps.com może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem łączy detalicznych, a sprzedawca detaliczny może otrzymać pewne dane podlegające kontroli do celów księgowych.

Fani przygotowywali się na śmierć George’a Seniora Młody SheldonAle nigdy nie spodziewali się, jak bardzo będą smutni. Jak zginął Jerzy? Młody Sheldon? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak seria prequeli opowiada o śmierci patriarchy rodziny Cooperów.

Młody Sheldon to serial będący prequelem niezwykle udanego programu CBS Teoria Wielkiego Wybuchu, który trwał od 2007 do 2019 roku. Opowiada historię młodego Sheldona Coopera (Ian Armitage), który dorasta we wschodnim Teksasie na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Jim Parsons, który stworzył tytułową postać wielka eksplozjaMiał pomysł na serial, który przedstawił producentom Chuckowi Lorre i Stephenowi Molaro. Parsons jest także narratorem serialu i pełni funkcję producenta wykonawczego. Serial miał swoją premierę w 2017 roku, a obecnie trwa jego siódmy i ostatni sezon.

Obsadę uzupełnia Lance Barber w roli ojca Sheldona, George’a Seniora. Zoe Perry jako jego matka Mary; Regan Revord jako Missy, siostra bliźniaczka Sheldona; Montana Jordan jako starszy brat Georgie; Annie Potts jako Meemaw i Emily Osment jako Mandy McAllister, narzeczona Georgiego.

Potwierdzono, że George zmarł na statku-matce, ale szczegóły dotyczące jego śmierci były niejasne. Wszyscy fani wiedzą, że ojciec Sheldona zmarł, gdy miał 14 lub 15 lat, a jego śmierć wywarła na niego głęboki wpływ. Przed finałowym sezonem producent wykonawczy Stephen Holland zasugerował, że serial będzie dotyczył śmierci George’a. „To coś, co dzieje się w życiu Sheldona. To ta sama postać [from Big Bang]. Żyjemy w tym samym wszechświecie co… wielka eksplozja Ten rodzaj budowania świata jest ważny. Wielkie rzeczy [Adult Sheldon said] „Bez wątpienia wydarzyło się wydarzenie w jego życiu”. Linia telewizyjna Przed premierą 7. sezonu dodał: „Nie chcę mówić, co widzisz, a czego nie, ale sprawy zostaną rozwiązane”.

READ  Książę William obawia się, że książę Harry może skraść światło reflektorów

Śmierć ukochanego patriarchy została wreszcie poruszona w przedostatnim odcinku i wywołała więcej emocji, niż fani mogli sobie wyobrazić. Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak zmarł George Senior.

Jak zginął Jerzy? Młody Sheldon?

Jak zginął Jerzy? Młody Sheldon? W „Nowym domu i tradycyjnych torturach w Teksasie” George senior otrzymuje propozycję pracy swoich marzeń: szansę trenowania futbolu w college’u na Uniwersytecie Rice. Stanowisko to wymagałoby od niego i jego rodziny przeniesienia się do Houston, ale wszyscy go wspierali, a klan Cooperów przygotowywał się do sprzedaży domu w Medford.

Wszystkie te plany zostały wstrzymane następnego dnia. Jadąc do pracy, George Senior obiecał, że wróci na czas, aby zrobić rodzinne zdjęcie, i powiedział żonie i dzieciom: „Do zobaczenia później”. Nie sądził, że to ostatni raz, kiedy widzi ojca, a Sheldon nawet nie zawracał sobie głowy odrywaniem wzroku od książki. Później Mary (Zoe Perry) otwiera drzwi wejściowe i zastaje zrozpaczonego Toma (Rex Lane) i Wayne’a (Doc Farrow), którzy informują ją, że jej mąż miał w pracy zawał serca i zmarł. Mary, Missy i Memo wybuchły płaczem, podczas gdy Sheldon po prostu siedział z nieczytelnym wyrazem twarzy. Napisy końcowe zaczęły pojawiać się zaledwie kilka sekund później.

Twórca Chuck Lorre powiedział później USA dziś Niepożegnania się z ojcem będzie czymś, czego będzie „żałował” do końca życia. „To był celowo trywialny moment w życiu Sheldona, z którym miał się zmagać” – wyjaśnił. „Ponieważ wie, że to ostatni raz, kiedy widzi swojego ojca. Będzie żałował tej chwili w swoim życiu, w której powiedział: «Mogłem zrobić to lepiej».

Przyczyna śmierci George’a nie została wyraźnie podana Teoria Wielkiego Wybuchu, ale dorosły Sheldon zasugerował, że jego śmierć miała coś wspólnego z długotrwałymi problemami zdrowotnymi. U George’a zdiagnozowano wcześniej chorobę serca w piątym sezonie serialu Młody SheldonAtak serca nie był więc zaskoczeniem, ale i tak łamał serce.

READ  Jennifer Aniston odcięła kilka osób w ramach swojej „tygodniowej rutyny”, ponieważ nie została zaszczepiona

Mówiąc do Czas dostawy Po wyemitowaniu odcinka producent wykonawczy Stephen Holland ujawnił, że zawsze planowali, że umrze na zawał serca, zauważając: „Nie jestem pewien, czy rzeczywiście powiedzieliśmy zawał serca. Zawsze tak myśleliśmy wewnętrznie”. śmierć nigdy nie pojawiłaby się w kamerze: „Nie chcieliśmy widzieć tego momentu jego śmierci. Zawsze wiedzieliśmy, że w tym sezonie będziemy mieli do czynienia z jego śmiercią, ale nigdy nie myśleliśmy o zobaczeniu go przed kamerą. Jedyne pytanie showrunnerów debatowano, kiedy zabić George’a.

„Myślę, że na początku myśleliśmy prawdopodobnie, że to będzie ostatni odcinek lub pogrzeb będzie ostatnim odcinkiem. Kiedy o tym rozmawialiśmy, myślę, że Chuck Lorre powiedział, że serial był pozytywną, kochającą rodziną „Nie pozwólmy, aby publiczność pogrążyła się w smutku” – kontynuowała Holland. „Może można to zrobić, a następnie przejść obok tego i pokazać, że rodzina zaczyna się ponownie łączyć, a na koniec pojawia się chwila odrobiny większej nadziei. „

Lance Barber opowiedział także o tragicznej śmierci swojego bohatera Wewnątrz telewizor Po odcinku: „Mam samolubny pogląd na zakończenie tego tak, jak robi to moja postać, ponieważ uważam, że zapada w pamięć. Samolubnie, jako aktor charakterystyczny, mogę grać [the part of] Ojciec Ameryki umiera w telewizji. Dodał, że ma nadzieję, że pokolenia będą rozmawiać o śmierci George’a, zastanawiając się nad serialem. „Myślę, że to wspaniale, że stanowi to część mojego dziedzictwa jako aktora telewizyjnego” – podsumował Barber.

Młody Sheldon Jest emitowany w czwartki CBS o 8:7c i transmitowany na żywo Najważniejszy+.

Więcej o Młody SheldonZobacz te zdjęcia Iana Armitage’a z tamtych czasów i teraz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *