Izrael. Ludzie spadali z trybun i deptali się podczas żydowskiej uczty. 44 osoby zginęły | Wiadomości z całego świata

Izrael.  Ludzie spadali z trybun i deptali się podczas żydowskiej uczty.  44 osoby zginęły |  Wiadomości z całego świata

Policja Grupa ludzi zsunęła się z góry i zaczęła spadać na tych poniżej, powodując efekt domina. Powód Wypadek Musiało być bardzo tłoczno – na koncercie było prawie 100 tysięcy osób. To był największy tłum od czasu wybuchu Powszechna choroba zakaźna.

Początkowo mówiono o 38 zgonach, ale już 6 osób zmarło w szpitalu. Wśród ofiar były dzieci.

Lock Ba-Omar to coroczne święto pamięci Blake’a, podczas którego zginęło 24 000 uczniów rabina Akiby Ben Josepha. Pewnego dnia plaga zniknęła i ten dzień jest obchodzony jako symbol radości i końca smutku. Innym wyjaśnieniem jest to, że Luck Ba-Omar obchodzony jest dla upamiętnienia pierwszej manny zesłanej Izraelitom na pustyni.

Zdjęcia z miejsca tragedii przedstawiają dziesiątki ciał w workach. Służby wciąż szukają tych na gruzach. Ze względu na duże zatory ratownicy mieli trudności z dostarczeniem karetki do osób, które początkowo potrzebowały pomocy. Po chwili policja wypędziła wszystkich uczestników, którzy nie spowodowali uszczerbku na zdrowiu.

Ostatni, ubiegły, zeszły Pewnego razu Wiele z tych tragedii w Izraelu nie ma związku z konfliktem zbrojnym i ma związek z pożarami w 2010 roku. Pożar w pobliżu Hajfy zabił co najmniej 44 osoby, wysiedlił około 13 000 w okolicznych wioskach i spowodował śmierć co najmniej 20 osób. Km Kwadratowy las.

READ  Polak David Gadzik wygrywa sobotnie zawody slopestyle w Big White - Kelowna News

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *