iPhone’y z systemem iOS 17 mogą być używane jako inteligentne wyświetlacze, gdy są zablokowane

iPhone’y z systemem iOS 17 mogą być używane jako inteligentne wyświetlacze, gdy są zablokowane

iOS 17 pojawi się jeszcze w tym roku wraz z nowymi iPhone’ami, a nowy dzisiejszy raport ogólnie zaufanego Marka Gurmana z Bloomberg rzuca nieco światła na to, czego możemy się spodziewać po kolejnej wersji systemu operacyjnego Apple, poza ogólną poprawą wydajności.

Być może najbardziej intrygującą nową funkcją jest możliwość korzystania z zablokowanego iPhone’a z systemem iOS 17 bardzo podobnie do inteligentnego wyświetlacza. Będzie wyświetlać spotkania w kalendarzu, informacje o pogodzie i powiadomienia w nowym stylu, przypominającym oddzielny inteligentny ekran.

Twierdzi się, że ten wyświetlacz pojawi się tylko wtedy, gdy iPhone jest w orientacji poziomej. Oczywistym założeniem jest uczynienie telefonów bardziej użytecznymi, gdy leżą na biurku lub na stoliku nocnym. Po włączeniu tej funkcji pojawi się ciemne tło z jasnym tekstem, co ułatwi czytanie.

Mówi się również, że Apple pracuje nad nowym interfejsem poziomym dla iPadów, ale nie jest jasne, kiedy to się stanie, ponieważ firma ostatnio powoli wprowadzała nowe funkcje iPhone’a do swoich tabletów. Mówiąc o tabletach, wygląda na to, że Apple wciąż opracowuje tani tablet, który można magnetycznie przymocować do ścian i stojaka, chociaż mówi się, że jest to bardzo powolne.

Aplikacja Wallet otrzyma kilka „znaczących zmian” w iOS 17, zostaną również ulepszone usługi lokalizacyjne, a także nowa aplikacja Journal zaprojektowana w celu „dodania notatek i silniejszego elementu społecznościowego do urządzenia”. Spodziewaj się nowych funkcji do rejestrowania nastroju i radzenia sobie ze słabym wzrokiem, a także aplikacji Zdrowie przenoszonej na iPadOS.

Wreszcie, AirPlay może pojawiać się częściej w hotelach i „innych miejscach, które oferują telewizory i głośniki”, a sama funkcja zostanie zaktualizowana (choć nie jest jasne, jak) w następnej wersji oprogramowania mobilnego Apple, wraz z SharePlay.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iOS 17 na konferencji Worldwide Developers Conference 5 czerwca.

READ  Najlepsze z OPPO Znajdź N2 Znajdź oficjalnie ogłoszone N2 Flip

źródło

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *