iPhone SE czwartej generacji oferuje oszałamiający wygląd i spełnia oczekiwania

iPhone SE czwartej generacji oferuje oszałamiający wygląd i spełnia oczekiwania

Najtańszym iPhonem jest iPhone SE, który obecnie pojawia się w trzeciej generacji. Zaktualizowana wersja pojawi się najprawdopodobniej dopiero na początku przyszłego roku, ale nowe twierdzenie głosi, że elementy z najwyższej półki, takie jak Dynamic Island z serii iPhone 15, mogą trafić do modelu podstawowego. To niespodzianka.

Raport pochodzi od płodnego przeciekającego Majin Buuopublikowane dnia

Więcej z ForbesaZ raportu wynika, że ​​projekt Apple iPhone 16 otrzyma nieoczekiwane i mile widziane ulepszenie

Jeśli kiedykolwiek miałeś iPhone'a SE, wiesz, że Apple bierze projekt starszego iPhone'a i aktualizuje go o nowy procesor. To często najwięcej zmian, jakie wprowadza. Oryginalna wersja, wydana w 2016 roku, bazowała na iPhonie 5s. SE drugiej generacji był wzorowany na iPhonie 8 i ukazał się w 2020 roku. Obecna wersja trzeciej generacji pojawiła się w 2022 roku i wygląda dokładnie tak samo jak druga generacja.

Dlatego raport dotyczący iPhone'a innego niż jakikolwiek poprzedni model jest nieoczekiwany. Nowy raport twierdzi, że następny SE będzie oparty na telefonie, który nie został jeszcze wypuszczony na rynek, czyli iPhonie 16, tej jesieni, choć Majin Bu od tego czasu nieco się wycofał, mówiąc: „Nawet wspomniane informacje… nie powinny być brane pod uwagę poważnie.” „Tak jak mówiłem, ale istnieje możliwość, że coś takiego może się wydarzyć”.

Więcej z ForbesaWhatsApp zmieni się na zawsze dzięki nowej, przełomowej funkcji

Przede wszystkim byłaby to zasadnicza zmiana w strategii Apple’a polegającej na oparciu konstrukcji SE na dotychczasowym modelu – choć tak właśnie robi Google, a nadchodzący Pixel 8a ma wyglądać trochę jak Pixel 8.

Ale Apple nigdy tego nie zrobił, więc myślę, że jest to mało prawdopodobne. Jak wspomniano, nowy raport twierdzi, że Dynamic Island będzie obecny, ale jest to funkcja premium, która dopiero pojawiła się w zwykłym iPhonie 15.

Poprzednia plotka MacPlotki Twierdził, że nowy SE będzie wyglądał jak ubiegłoroczny iPhone 14, co ma o wiele większy sens.

Obydwa raporty twierdzą, że pojedynczy aparat zastąpi podwójne zatrzaski w telefonach, na których są oparte. Jest to możliwe, ale znowu nie jestem przekonany.

Umiejętność Apple'a w utrzymaniu niskiej ceny SE polega na tym, że bierze się z poprzedniego projektu i w ogóle go zmienia, może z wyjątkiem koloru. Dużą zmianą jest zawsze procesor, który zawsze był modernizowany do chipa najnowszej generacji. Myślę, że Apple ponownie to zrobi.

Jak zasugerował przeciek, jesteśmy wystarczająco daleko od oczekiwanej premiery, że sytuacja znacznie się zmieni.

Jedno wydaje się wysoce prawdopodobne: obecny iPhone SE będzie prawie na pewno ostatnim iPhonem z Touch ID na przodzie telefonu. Jakkolwiek by to nie wyglądało, Face ID to zdecydowanie świetna opcja dla nadchodzącego iPhone’a SE.

Więcej z ForbesaWersja oprogramowania Apple iPhone iOS 17.3.1: czy warto dokonać aktualizacji?
Chodź za mną Świergot.

READ  Wszystkie moje ulubione gry w tym roku są stare

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *