Inter Mediolan zrobił kolejny krok w kierunku mistrzostw Włoch. „Nerasuri” odniósł zwycięstwo nad Atlantą [WIDEO]

Inter Mediolan wygrał swój siódmy mecz z rzędu w Serie A. W poniedziałek wieczorem zespół Antonio Conte pokonał Atlanta Bergamo 1: 0. Milan Screener zdobył trzypunktową przewagę.

Po starciu Interu z Atlantą można się spodziewać wielu bramek. Jednak pierwsza połowa była pod tym względem zdecydowanie rozczarowująca. Tym razem żadna drużyna nie była w stanie trafić do siatki.

Romelu jest bardzo niebezpieczny po akcjach Lukaku i Duana Sabady. Atlanta próbowała wyprowadzić Samira Handanovica pod ostrym kątem, ale posłała piłkę w kierunku bramki.

Bramkarz „Nerassurich” naprawdę musiał się wykazać dopiero w 40. minucie. Następnie obronił mocny strzał z głowy Zapady, co zaowocowało prowadzeniem 0: 0 do przerwy.

Od początku drugiej połowy Inter uderzył bardzo energicznie. Dziewięć minut po przerwie wynik otworzył przesiewacz Milanu, który był w stanie utrzymać się przy życiu w chaosie pod bramką.

Wkrótce Lukaku mógłby wygrać 2: 0, gdyby nie powstrzymał Christiana Romero w ostatniej chwili. Gość wybił piłkę z nóg przeciwnika znakomitym poślizgiem.

Atlanta również zrobiła wiele, aby wyjść z gry, ale nie mogła trafić do siatki. Dobre szanse zmarnowali Zapada, Muriel i Basalik. W rezultacie Inter wygrał 1: 0.

To sześć punktów przewagi nad drugim meczem „Nerasurri”. Drużyna Antonio Conte od wielu lat zbliża się do obecnych trzecich mistrzostw Włoch należących do Juventusu.

1 – 0

Informacja

08 marca 2021 | 20:45
(Ukończenie)

Atlanta

READ  E.J. Obina przywraca rekord PH, wygrywając piątek na polskim spotkaniu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *