Portal taneczny Skip to navigation
« November 2006 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
2006-11-11
 • Wrocław,
  XXXI Akademickie Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim
2006-11-12
 • Kraków,
  XV OTTT - Puchar Prezydenta Miasta Krakowa 2006
2006-11-25
 • Kętrzyn,
  V OTTT o Puchar Burmistrzów Miast Kętrzyna i Wesel
 • Kraków,
  IX OTTT "As 2006"
2006-11-26
 • Kraków,
  IX OTTT "As 2006"

Portal taneczny - taniec.org.pl

Personal tools
You are here: Taniec Start
Document Actions

Taniec towarzyski, turnieje, taniec z gwiazdami, zdjęcia, forum

by Maciej Dziergwa last modified 2006-10-20 08:04

Portal taniec.org.pl jest miejscem skupiającym osoby, których pasją i hobby jest taniec. Tematyką przewodnią portalu jest taniec towarzyski, jednak również inne odmiany tańca znajdą tutaj swoje miejsce. Taniec.org.pl nie jest powiązany z żadną szkołą tańca, a jego głównym celem jest popularyzacja tańca, informowanie o takich wydarzeniach jak turnieje tańca, publikacja zdjęć oraz infomacji o szkołach i klubach tanecznych. Na forum prowadzimy również dyskusje na temat programu taniec z gwiazdami.

Portal dla społeczności tanecznej

Nasz serwis ma charakter portalu w którym taniec towarzystki zajmuje szczególne miejsce. Portal daje możliwość każdemu dodawania do niego treści. Wystarczy zarejestrowanie się w portalu, aby móc wziąść udział w jego tworzeniu, czyli publikowaniu newsów, dodawaniu wydarzeń, edycji Wiki czy dodawania postów na forum. W przyszłości udostępnione będą również inne formy publikacji. Więcej o naszych planach możesz przeczytać w stronie Roadmap.

Po zalogowaniu każdy użytkownik ma dostępny swój własny folder w portalu (Mój folder w prawym górnym rogu), gdzie może dodawać dowolne treści do portalu. Aby nowo stworzone rzeczy były widoczne dla wszystkich, należy je wsyłać do pulikacji i po zatwierdzeniu przez redaktora pojawią się w odpowiedmi miejscu (np. kalendarz czy aktualności) 

Oto co znajdziesz na naszych stronach:

Aktualności taneczne

Dział poświęcony aktulanym wydarzeniom związanym z tańcem towarzyskim, tancerzami, komunikaty Polskiego Towrzystwa Tanecznego (PTT). Dział ten jest tworzny zarówno przez redaktorów portalu, jak i całą społeczność taneczną. Jeżeli chcesz poinformować innych o jakimś ważnym wydarzeniu tanecznym, już dziś zarejestruj się w portalu i dodaj nową aktualność.

Taneczne Wiki

Taneczne Wiki to encyklopedia tworzona przez internautów-ochotników i pozwalająca na edycję istniejących artykułów oraz tworzenie nowych każdemu użytkownikowi, który posługuje się dowolną z przeglądarek internetowych. Naszym pierwowzorem jest Wikipedia, naszym celem jest zbudowanie encykopedii poświęconej tańcu oraz jego pokrewnymi obszarami. Chcemy opisać tańce towarzyskie oraz inne jego rodzaje, historię tańca, muzykę... Wiki może być dowolnie edytowane przez każdego użytkownika, można dodawać nowe strony do encykopedii oraz modifikować istniejące.

Muzyka taneczna, filmy taneczne, książki o tańcu

Ten dział poświęcony jest twórczości artystycznej związanej z tańcem. Znajdziesz w nim opisy filmów o tańcu, w wśród nich klasykę, czyli Dirty Dancing. Znajdzie się tam również miejsce na recenzje książek oraz myzykę taneczną. Taniec znajduje odzwierciedlenie w wielu różnorodnych formach, a w szczególności taniec towarzyski jest szeroko opisywany w książkach i wykorzystytwany jako motyw przewodni w produkcjach z Hollywood.

Wydarzenia i turnieje taneczne

Taniec towarzyski jest fromą aktywnego spędzania czasu, i w związku z tym odbywa się bardzo wiele imprez tancznych, a najważniejszymi wśród nich są turnieje taneczne. W dziale Wydarzenia znajdziesz kalendarz turniejów tanecznch z całej Polski, ale również informacje o programach telewizyjnych, relacjach, show tanecznych, szkoleniach oraz warsztatach. Zapraszamy kluby oraz organizatorów do publikowania informacji o przedsięwzięciach, które organizują. Każde wydarzenie prezentowane jest również w kalendarzu pod odpowiednią datą.

Forum taneczne

Miejsce, w którym społeczność taneczna może dyskutować na tematy, które je łączą, czyli głównie taniec. Każdy może wyrazić swoje zdanie na forum, przeczytać opinie innych, podyskutować. Stworzyliśmy kilka wątków obejmujących takie obaszery jak: Turnieje taneczne, Taniec z gwiazdami, Szukam Partner lub Partnerki, Sprzedam, Kupię Zamienię, Ogłoszenia. Nasze forum to miejsce, gdzie taniec zajmuje pierwsze miejsce.