Ile miejsca zajmie iMac z M1 na moim biurku?

Jeśli cierpliwie czekałeś na nowy 24-calowy M1 iMac firmy Apple, to w końcu nadszedł czas. Oczywiście, zanim pociągniesz za spust aplikacji, prawdopodobnie będziesz chciał wiedzieć, jak będzie ona pasować do Twojego biura i czy masz miejsce na 24-calowego iMaca na biurku.

Przede wszystkim 24-calowy iMac ma wymiary 5,8 na 5,8 cala. Jest to najmniejsza ilość miejsca, jaką możesz zająć na swoim biurku, zakładając, że w ogóle nie masz innego pokoju. Pamiętaj, że szerokość ekranu wynosi 21,5 cala, więc również na to będziesz potrzebować miejsca.

24-calowy iMac wyświetla wymiary

Będziesz także chciał wziąć pod uwagę, że wszystko ma 18,1 cala długości, chociaż wydaje się, że zależy to od pewnego kąta własności, do którego przechyla się ekran od Apple. Jeśli szukasz określonego rodzaju ustawienia, prawdopodobnie powinieneś być tego świadomy, ale być może upewnij się, że masz stały prześwit wynoszący 19 cali.

Ale przede wszystkim, jeśli chodzi o oszczędność miejsca na biurku, produkt ma 5,8 cala (w porównaniu do 8 cali w 27-calowym iMacu) od tyłu do przodu i 21,5 cala z boku na bok. Porozmawiajmy teraz o urządzeniach peryferyjnych.

W pudełku znajduje się Magic Keyboard z Touch ID lub Magic Keyboard, a także Magic Mouse. Mysz jest łatwa w rozmiarze 4,47 x 2,25 cala i szczerze mówiąc, już wiesz, ile miejsca zajmuje podkładka pod mysz na Twoim biurku.

Klawiatura Magic Keyboard 10,98 x 4,52 cala. Nie zajmuje więcej miejsca niż przeciętna klawiatura. W rzeczywistości prawdopodobnie zajmuje mniej miejsca, ponieważ z boku nie ma klawiatury numerycznej.

Oto kilka innych rzeczy, o których należy pamiętać. Zadaj sobie pytanie, czy planujesz używać Sidecar. Jeśli chcesz, potrzebujesz miejsca na iPada Pro lub podobnego iPada. Ponieważ 24-calowy iMac ma tylko porty USB typu C, możesz potrzebować miejsca na Thunderbolt. Jednak może to być przestrzeń obok podstawy i pod ekranem.

READ  NASA i SpaceX ponawiają próbę wysłania czteroosobowej załogi na Międzynarodową Stację Kosmiczną

Ostatecznie jest to produkt kompaktowy i kompaktowy. Z podstawą mniejszą niż sześć cali po obu stronach, wszystko obok niej powinno zajmować odległość między biurkiem a ekranem. I, jak właśnie powiedzieliśmy, klawiatura jest również dość mała.

Najważniejsze jest to, że jeśli masz teraz komputer na biurku, możesz założyć, że masz miejsce na 24-calowy iMac.

    24-calowy iMac z wyświetlaczem 4,5K
    Nowe urządzenie wielofunkcyjne Apple ma wyświetlacz 4,5K i chipset M1 i jest dostępne w pięknych kolorach

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *