IGA Christmas w finale! Niesamowite! W siedem godzin pokonała Svitoliniego i Kawę! Tenis

O godzinie 11:00 walczy polska tenisistka Dobra walka z Ukrainką Eleną Svitolina, szóstą w WTA, 6: 2, 7: 5O 16:00 musiał walczyć o finał z 17-letnią Coco Kaufem. Piątek amerykański Lider rankingu Ashley Skorzystała z problemów zdrowotnych w drużynie, Po raz pierwszy w swojej karierze wystąpił w „czterech” meczach tak prestiżowych rozgrywek.

Obejrzyj wideo
Jakie ćwiczenia wykonuje Iga Wistek? Tenisista pokazuje tło produktów na Instagramie

Udać się Iga Świątek W konflikcie ze Svitolinem nie było jednak oznak zmęczenia. Raczej. Wyszła na boisko w czymś dużym GazJak widać z pierwszego balu. Już w trzecim meczu był w stanie przełamać mocny serwis Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu już po kolejnym meczu prowadził 3: 1.

Kawa Jednak nie poddała się. Z wynikiem 2: 4, wygrał trzy mecze z rzędu w utalentowanym stylu, będziesz zaskoczony ± wi ± tek Nie zaczęła już odczuwać trudów poprzedniej walki. Nic innego nie może się nie udać. Mimo dogrywki w pierwszym secie Polak nie dał Amerykanom żadnych szans. Natychmiast objął prowadzenie 5-1 i ostatecznie wygrał 3.

„Już skończyła.” Szalona radość z Igą Świątek

Każdy finał!

Bardzo ciężko, ale po wygranej w pierwszym meczu Iga ąwiątek zdobyła bramkę w drugim. Choć obie panie początkowo wygrały swoje zgłoszenie, Swedek zaczął zdobywać punkty dla swojej rywalki od 2: 1 i ona też nie wytrzymała ataku Polki. Po podwójnym błędzie serwisowym Coffina tenisista Russina objął prowadzenie 5: 1 i pomógł wygrać cały mecz.

17-letnia Amerykanka nie poddała się. Najpierw wygrał mecz w serwisie shewiątek (jeden z Polaków zakończył to podwójnym błędem serwisu), potem szybko wygrał trzecią partię na własny użytek. Jednak Iga ąwiątek nie ma litości przy kolejnym meczu serwisowym. Szybko wygrał 40-0 i wykorzystał swoją trzecią piłeczkę meczową.

Coca-Cola pokonała w secie 7: 6 (3), 6: 3, aby wygrać drugi mecz w ciągu siedmiu godzin i po raz pierwszy w karierze awansował do finału. Seria WTA 1000. Dziewiąte miejsce w rankingu WTA, w obliczu polarnej Czeszki w decydującej bitwie w Rzymie Carolina BliskovaW półfinale pokonali Chorwatkę Petrę Marti 6: 1, 3: 6, 6: 2.