iCloud+ z nowymi funkcjami prywatności, nieograniczoną obsługą kamer HomeKit wprowadzonych przez Apple na WWDC 2021

Firma Apple wprowadziła nową usługę iCloud+ podczas przemówienia na WWDC 2021. Usługa wprowadza wiele nowych funkcji prywatności wraz z przechowywaniem w iCloud. Obejmuje to prywatny przekaźnik iCloud, Ukryj mój e-mail i rozszerzoną obsługę kamer wideo HomeKit Secure Video. . iCloud Private Relay zapewnia większe bezpieczeństwo całego ruchu wychodzącego z urządzenia, co praktycznie uniemożliwia każdemu przeglądanie danych, w tym Apple. Funkcje skoncentrowane na prywatności będą oferowane wszystkim obecnym subskrybentom płatnej usługi iCloud.

gigant technologiczny Pokazać iCloud + ze wszystkimi nowymi funkcjami bez dodatkowych kosztów. Tak więc nowe plany iCloud + zaczynają się od 0,99 USD miesięcznie w USA i Rs. 75 miesięcznie w Indiach. Podstawowy pakiet zapewnia 50 GB iCloud Pamięć masowa z obsługą pamięci masowej dla HomeKit Secure Camcorder. Użytkownicy mogą również wybrać wyższy plan za 2,99 USD miesięcznie w USA i Rs. 219 w Indiach ma 200 GB pamięci iCloud i obsługuje do pięciu kamer HomeKit Secure. Dostępny jest również plan pamięci masowej iCloud 2 TB z obsługą nieograniczonej liczby kamer HomeKit Secure Video za 9,99 USD miesięcznie w Stanach Zjednoczonych i Rs. 749 w Indiach.

Wśród nowych funkcji iCloud+ Private Relay to nowa usługa prywatności online, która umożliwia użytkownikom łączenie się i przeglądanie sieci w bezpieczniejszy i bardziej prywatny sposób. Podczas przeglądania za pomocą Safari, przekaźnik prywatny zapewnia, że ​​cały ruch wychodzący z urządzenia użytkownika jest przesyłany przez dwa oddzielne przekaźniki internetowe. Pierwsza przypisuje użytkownikowi anonimowy adres IP przypisany do jego regionu, ale nie do jego rzeczywistej lokalizacji. Drugi odszyfrowuje adres internetowy, który użytkownicy chcą odwiedzić i przekierowuje ich do miejsca docelowego. Ta separacja informacji gwarantuje, że nikt między użytkownikiem a odwiedzaną przez niego witryną nie może uzyskać dostępu do danych i je odczytać, w tym Apple i operator sieci użytkownika.

READ  Apple umożliwia zalogowanie się za pomocą iPhone'a, jeśli korzystasz z wersji beta systemu iOS 17

Drugą funkcją wprowadzoną przez iCloud+ jest Hide My Email. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć unikalne i losowe adresy e-mail, które mogą przekazywać wiadomości e-mail do ich osobistej skrzynki odbiorczej, jeśli chcą zachować swój adres e-mail jako prywatny. Ta funkcja jest osadzona bezpośrednio w jabłko Produkty, w tym Safari, ustawienia iCloud i Mail. Umożliwia także użytkownikom tworzenie i usuwanie jak największej liczby adresów e-mail w dowolnym momencie, co pomaga użytkownikom mieć większą kontrolę nad tym, kto może się z nimi kontaktować. Można to wykorzystać do ukrycia adresu e-mail przed usługami i zmniejszenia spamu.

Nawet subskrybenci najwyższego planu iCloud byli ograniczeni do obsługi pamięci masowej dla maksymalnie pięciu kamer HomeKit Secure Video, która została zmieniona na nieograniczoną w iCloud+. Dzięki temu użytkownicy mogą łączyć się z większą liczbą kamer niż kiedykolwiek wcześniej w aplikacji Home. Nieograniczone wsparcie jest dostępne tylko w ramach najwyższego planu iCloud+.


Interesujesz się kryptowalutą? Omawiamy wszystkie rzeczy związane z kryptowalutami z CEO WazirX Nischalem Shetty i założycielem WeekendInvesting Alok Jain na orbitalnyPodcast Gadżety 360. Dostępny na Podcast AppleA podcast googleA spotifyA amazonka muzyka Gdziekolwiek otrzymasz swój podcast.

do najnowszego Nowości technologiczne A OpinieObserwuj Gadżety 360 na ŚwiergotA Serwis społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

Tasneem Akolawala jest starszym korespondentem w Gadgets 360. Jej doświadczenie w raportowaniu obejmuje smartfony, urządzenia do noszenia, aplikacje, media społecznościowe i ogólnie branżę technologiczną. Relacjonuje z Bombaju, a także pisze o wzlotach i upadkach indyjskiego sektora telekomunikacyjnego. Z Tasneemą można się skontaktować na Twitterze pod adresem @MuteRiot, a wskazówki, porady i komunikaty można przesyłać na adres [email protected].
Jeszcze

Zdjęcia Google na Androida sprawiają, że narzędzie Markup jest jeszcze łatwiejsze w menu edycji قائمة

READ  Apple nie będzie już łamać Face ID na naprawionym iPhonie 13s

Powiązane historie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *