Hurricanes wyjechali rozczarowani po tym, jak zostali pokonani przez Panthers we wschodnim finale

Hurricanes wyjechali rozczarowani po tym, jak zostali pokonani przez Panthers we wschodnim finale

Wschód słońca, Floryda – Pozwoliło to Carolina Hurricanes ponownie potrząsnąć głowami po kolejnej jednobramkowej porażce, w której wierzyli, że zasłużyli na lepszy los.

Ten, Przegrana 4-3 W czwartym meczu finału Konferencji Wschodniej przeciwko Florida Panthers na FLA Live Arena w środę zakończyli sezon. Mateusz Tkaczukktóry strzelił gola w dogrywce w pierwszych dwóch meczach serii Best 7, był bohaterem po raz trzeci dla Florydy, strzelając gola w przewadze na 4,9 sekundy przed końcem regulaminowego czasu, aby zakończyć serię, która nie była podobna do Karoliny.

„On ona [stinks]Huragany do przodu Sebastian Ach Powiedział. „To, co się stało, jest trochę zaskakujące. Nie wiem”.

To był trzeci wyjazd Hurricanes do finału Konferencji Wschodniej od czasu zdobycia Pucharu Stanleya w 2006 roku i wygrali wszystkie trzy serie – przeciwko Pittsburgh Penguins w 2009 roku, przeciwko Boston Bruins w 2019 roku i przeciwko Panthers w tym sezonie. Myśleli, że są gotowi zrobić kolejny krok w tym sezonie po przejściu 52-21-9 i zajęciu pierwszego miejsca w swojej dywizji trzeci sezon z rzędu.

[RELATED: Complete Hurricanes vs. Panthers series coverage]

Pomimo kontuzji, które utrzymały pierwszą szóstkę do przodu Andriej Swecznikow (zerwanie więzadła krzyżowego przedniego) f Maks Pacioretty (Zerwanie ścięgna Achillesa) W play-offach Pucharu Stanleya Karolina po raz pierwszy od 2019 roku opuściła drugą rundę. Ale nie mogli znaleźć sposobu na zdobycie dodatkowego gola, którego potrzebowali w każdym meczu przeciwko Florydzie.

„To niefortunna część tego” – powiedział trener Hurricanes, Rod Brind Amore. „Spoglądasz wstecz i wszyscy mówią:„ Zostałeś zmieciony. „Tak się nie stało. Oglądałem mecz. Jestem tam; jesteśmy w grze. Nie przegraliśmy czterech meczów. Zostaliśmy pokonani. Byliśmy tam i mogło się to potoczyć inaczej, a to mogły być cztery mecze w drugą stronę”.

READ  Prezydent Chin ogłasza otwarcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022

Brind’Amour nie mógł znaleźć winy w wysiłku Karoliny w obu meczach, zwłaszcza w środę. Hurricanes grali przez większą część meczu z 16 łyżwiarzami z powodu kontuzji górnej części ciała obrońcy Jakub Sławinprzez kogo został ranny Sama Bennetta 1:25 do pierwszego okresu i później Stefana Noesenaktóry został kontuzjowany podczas swojej drugiej zmiany i wrócił na drugi okres przed ponownym wyjściem.

Mimo to Karolinie udało się strzelić trzy gole obok bramkarza Panter Siergiej Bobrowski, którzy zremisowali w trzech pierwszych meczach serii, odrabiając straty 2:0 i 3:2. Hurricanes myśleli, że po raz trzeci w serii zmierzają do dogrywki Jesper FastGol na 3:22 do końca regulaminowego czasu zremisował 3:3.

Ale wtedy Jordana Stahla Wezwany do fuszerki na 57 sekund przed końcem, Tkachuk w końcu wbił bolesny sztylet w aspiracje Hurricanes do Pucharu Stanleya i wysłał Florydę do pierwszego finału Pucharu Stanleya od 1996 roku.

„Naprawdę tam byliśmy”, powiedział Stahl, który wymienił uściski z braćmi Panthers, Ericiem i Markiem z linii uścisku dłoni po zakończeniu serialu. „Nie wydawało się, że to była seria 4: 0. To rodzaj ich stylu gry, zdecydowanie trzymają cię z dala i uniemożliwiają zdobycie drugiej szansy.

„Potem zmuszają cię do szybkiego przechodzenia w drugą stronę i mają facetów, którzy mogą strzelać bramki i zmuszają cię do ataku w niewłaściwym momencie”.

Wideo: CAR @ FLA, Gm4: Hurricanes, Panthers trzęsą się po grze 4

Hurricanes będą mieli lato, aby zastanowić się nad straconymi szansami w poczwórnej porażce 3:2 po dogrywce w meczu 1 i porażce 2:1 w dogrywce w meczu 2 u siebie. Równie rozczarowująca była porażka 1-0 w trzecim meczu, kiedy pokonali Florydę 25-7 w drugiej i trzeciej tercji.

„Nie chcę wykorzystywać historii utraty tego faceta, utraty tego faceta, utraty tego faceta, ale w ogólnym planie straciliśmy wiele kawałków, dwa duże kawałki” Karolina FW Jordana Martinocka Powiedział. „To żadna wymówka, ponieważ tam jesteśmy. Zmiecili nas, ale jeszcze dwa mecze, strzelili cztery sekundy przed końcem i [Game 3] Jeden gol, gdy byliśmy pod kontrolą. Nie wiem, jak się teraz czuję. To po prostu nie wydaje się prawdziwe”.

READ  Timmins zaprzecza udziałowi w domniemanej napaści seksualnej na młodszy zespół Kanady 2018

Prawdopodobnie zajmie to Hurricane’om jeszcze kilka dni, ale dzięki natychmiastowej frustracji Brind’Amour był w stanie docenić i być dumnym z tego, co udało im się osiągnąć.

„Kiedy na to spojrzysz, ogólnie trudno będzie nam zajść tak daleko bez twoich najlepszych graczy” – powiedział Brind’Amour. „Fakt, że zrobiliśmy to bez dwóch naszych najlepszych graczy, straciliśmy… wejść i pokonać drużynę przez cztery mecze bez tych facetów, a potem stracić Slavena i nadal iść do przodu, i dlatego powiedziałem:„ Jestem dumny tej grupy.

„Jest ciężko i nie gramy (już), ale nie mogłem prosić o lepszy zestaw lub więcej niż to, co mamy”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *